PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 270
ocen
7,3 10 1 63270
6,0 2
oceny krytyków
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Przejrzałam tematy z całego forum. Nie było tego dużo jak na razie, 11 stron. Zauważyłam, że nie ma tematu ze spoilerami i postanowiłam go założyć. Przeważnie nie lubię wiedzieć co będzie dalej, ale Arrow mnie wciągnął i szukam nowinek o nim.

Na pierwszy ogień spoiler, że tak napiszę kobiecy, bo akurat na taki się natknęłam.


W odc. 02x13 dojdzie do pocałunku jakiś postaci, który wpłynie na fabułę serialu. Ponieważ w tym odcinku ma być dużo scen z wyspy fani spekulują, że chodzi o akcję z tamtymi postaciami.


Piotr_Brus

Możliwe, bo w tle jest plakat jego kampanii wyborczej. Taki mały smaczek. Poza tym pojawiły się spoilery, że do odcinka 18 Thea i Slade będą mieli wspólne sceny. Skoro Slade będzie w pobliżu Thei, więc może i Blood .

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Ciekawi mnie co wspólnego będzie miał Slade z Thei'ą ?

Piotr_Brus

Może ją porwie.

bambi_8

SPOILER
Jeżeli już chcecie to macie : w 2x13 będzie pocałunek Arrowa z Sarą
I jak ktoś jeszcze nie wie to slade przeżył wyspę i wspólnie z bloodem poluje na Arrowa ( Slade ma mirakuru)

bartekVIc

Odcinek 13 już był emitowany w USA. Ten epicki, jak to określili producenci, pocałunek był między Sarą i Nyssą. O to im chodziło, jak mówili po emisjo odcinka. Nyssa ma się jeszcze pojawić w Arrow.

Zdjęcia z planu serialu
http://yvrshoots.com/2014/02/shoot-arrows-starling-metro-police-parkour-stunt-in -new-westminster.html

I tutaj ciekawe zdjęcie z aktorami grającym Slade'a i Theę. Z jakiejś przerwy w nagraniach.

https://pbs.twimg.com/media/Bg3eBo7CAAAUTlq.jpg

bambi_8

http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=51024

The Suicide Squad

Michael Jai White as Ben Turner ("Bronze Tiger"), Sean Maher as Mark Scheffer ("Shrapnel"), Cynthia Addai-Robinson as Amanda Waller, Michael Rowe as Floyd Lawton ("Deadshot"), Audrey Marie Anderson as Lyla Michaels, and David Ramsey as John Diggle.

bambi_8

Diggle?!

użytkownik usunięty
Kelia

Digg? coooo?

O.o DIGG???


użytkownik usunięty
bartekVIc

no masakra :D ciekawe o co chodzi

Przyłączam się: wtf!? xD

ocenił(a) serial na 7
matiiii

Wyczuwam tu ciekawy zwrot akcji....

Piotr_Brus

Diggle będzie gościnie w Suicide Squad, w odcinku 16. Potem może też, ale na razie tego nie wiadomo. To tak jak teraz Roy i Sara są gościnnie w Team Arrow. Nie są na stałe, czyli z tymi postaciami albo coś się stanie, albo pójdą swoją drogą.



http://www.unleashthefanboy.com/news/arrow-relationships-developments/90318

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Roy w komiksach został Speedy/Red Arrow/Arsenal, więc może zostanie na stałe, a Canary pójdzie do Birds of Prey pewnie

ocenił(a) serial na 8
Kelia

No a co jest nie tak? :) Jak na razie w serialu tylko Diggle ma związek z Amandą i Deadshotem(Jeśli będą się trzymać komiksów to będzie on szefem tej grupy). Będą mieli pewnie jakiś wspólny cel i tyle. Nic nadzwyczajnego

bambi_8

2x18 Slade i Pike

https://pbs.twimg.com/media/BgtqAaZCYAAgFsG.jpg

Felicity, Quentin Lance, Pike, Oliver

https://pbs.twimg.com/media/BgPdskACMAAIRcI.jpg

bambi_8

W 2x17 dojdzie do dramatycznej rozmowy między Oliverem a Theą. Może to ten moment, gdy ona pozna prawdę o swoim ojcu.

bambi_8

W 2x15 widzowie dowiedzą się więcej o rodzicach Felicity. Skoro to odcinek przede wszystkim o Wyspie większość sporo osób podejrzewa, że jej ojcem okaże się Ivo lub Slade.

Tytuł 2x19 "Seeing Red". Czyżby coś więcej o Red Arrow ?

bambi_8

"Seeing Red" to jednak tytuł odcinka 20, nie 19. Tytuł 19 na razie jest tajemnicą.

http://www.newsarama.com/20491-slade-secrets-setup-five-things-to-watch-for-in-a rrow-the-promise.html

Ciekawe wydaje się to:

And speaking of Team Arrow, we’re going to see them in action here, despite a busy episode in both past and present for Slade and Ollie, the rest of the team does get some screentime, and some major foreshadowing moments of their own, especially if you watched that big 3-minute trailer for the next few episodes up above. Here are some individual teases:

" Roy Harper: More in danger of a mistake than any other member of the team – but shows strong loyalty here.

Felicity: She may actually be the ace in the hole.

Canary: She has a very surprising interaction with another castmember.

Diggle: Looks like he’s about to meet an old friend or four. "

ocenił(a) serial na 6
bambi_8

Powiem jedno. ... Harley Quinn !

Kruchy_serious

a kim jest Harley Quinn? bo nie wiem o co kaman

mania19

Chodzi o postać tej kobiety, której widać dłoń w odcinku 2x16 z 3 minutowego trailera reszty 2 sezonu.

Po odcinku 2x15 wydaje się, że to Ivo jest ojcem Felicity. Kobieta, z którą rozmawiał telefonicznie, Jessica, jej matką. Do teorii, że Slade jest ojcem Felicity właściwie pasowałaby tylko ostatnia scena, z monitoringiem. Kojarzyła się z Felicity. Wiem, trochę naciągnięte, bo wiele osób może znać się na monitoringu :P. Poza tym Oliver dziwnie spojrzał na Slade'a, gdy ten skłamał Moirze, że nie ma dzieci. Jednak wiemy, że miał syna, więc może o to chodziło. Jeśli to Ivo jest ojcem Felicity, Oliver na pewno zna prawdę. W 2x09 powiedział przecież, że dokładnie sprawdził Felicity i Diggle'a zanim wtajemniczył ich w sekret o Bojowniku.
Felicity jako córka Ivo i osoba bliska Oliverowi niejako podwójnie byłaby zagrożona ze strony Slade'a. Slade mści się za decyzję Olivera na tych, na których mu zależy. A jak może zareagować wobec rodziny Ivo, tego, który pociągnął za spust i zastrzelił Shado ?
Tylko dziwne wydaje się, że w 3 minutowym trailerze na resztę odcinków 2 sezonu Arrow nie umiejscowiono postaci Felicity w fragmencie, gdy słychać głos Slade'a co zrobi tym, którzy są bliscy Oliverowi, współpracują z nim. Są Sara, Quentin, Diggle, Roy, Moira, Laurel, Thea. Czyżby jednak Slade był jej ojcem ? Czy też jego zemsta na Felicity, córce Ivo będzie inna niż na bliskich Olivera ? Zwłaszcza, że producenci zapowiedzieli, że Felicity będzie dużo w tej fabule.

Pod koniec sezonu coś zmieni się w relacjach Felicity z Oliverem. Nie zginie, bo w sezonie 3 ma coś wydarzyć między nią i Oliverem, co jednym widzom ma się podobać, a innych wprawić we wściekłość. Nie wiadomo co takiego, czy to coś dobrego, czy złego.

Właściwie nie ma nowych wieści o Kanarku. Producenci pytani o Sarę nie odpowiadają czy zostanie na stałe. Dalej twierdzą, że mają plan na Kanarka i będą go rozwijać jak zamierzali. Postaci Laurel obiecują rozwiniętą historię, która ma iść w zadziwiającym kierunku.

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

A może to Felicyty zostanie BC. Sara umrze a Felicyty zajmie jej miejsce, Dobra, dobra to żart nie linczujcie mnie zaraz. Nasunął mi się po przeczytaniu wypowiedzi bambi, że coś się stanie między Felicyty a Olivierem.

agsk

Tak sobie mysle ze skoro Felicity to taki geniusz komputerowy to wystarczyloby ze poszperalaby troche i sama by odkryla kto jest jej ojcem

mania19

Jeśli tego nie robi widocznie nie chce. Jest też teoria, że jest kretem, ale Felicity miałaby być kretem ? W ogóle nie pasuje to do postaci.

bambi_8

Ale jezeli jest kretem to genialnie gra swoja role przyjaciolki Olivera

agsk

Wypowiedź brzmiała, że wydarzy się moment, co jednych zmiesza i usatysfakcjonuje, a drugich rozwścieczy. Zmieszanie nie bardzo pasuje do tego, że ktoś będzie Kanarkiem. Bardziej podchodzi mi to pod uczucia, ale kto wie o co chodzi producentom jak robią szum wokół siebie.

Tutaj o taka wypowiedź Guggenheim o Harley Quinn, z której nie wiem co wynika. Za to wydaje się jasne, że na finał zginie jakaś bardzo lubiana przez widzów postać.

http://comicbook.com/blog/2014/03/06/exclusive-arrow-producer-marc-guggenheim-co mments-on-harley-quinn-rumors/

bambi_8

Mam nadzieje ze nie Diggle bo go lubie i stanowczo uwazam ze jest go za malo. Moze Felicity sie dowie od Olivera ze wie kto jest jej ojcem a ona sie na niego wkurzy ze jej nie powiedzial. Albo spelni jej marzenie przeleci ją i potem odepchnie

mania19

David Ramsey, który gra Diggle, gra też w innym serialu. Dlatego go tak mało w niektórych odcinkach. Zabicie Diggle'a już teraz byłoby głupotą, bo oryginalne Team Arrow i ich chemia to najlepsze co ma ten serial.

Oliver musi widzieć kto jest ojcem Felicity. Jeśli Ivo ma powód, aby niczego z nią nie zaczynać, skoro to córka człowieka, który zabił Shado.

ocenił(a) serial na 4
bambi_8

lubiana przez widzów? czyli laurel, sara i moira odpadają; diggle, roy i felicity nie zginą, jeszcze nie. pozostaje więc Thea albo Lance . zobaczymy, jak się finał rozwinie.

HankMoody

Wydaje się, że producenci uznają i to niechętnie, że ktoś może nie lubić Laurel. Inne postacie uważają za lubiane lub neutralne. W takim wypadku może być ktokolwiek poza Laurel. Roy na pewno nie zginie. Jego śmierć prawie nic by nie zmieniła u bohaterów. Poza tym nic nie wiadomo o jego rodzinie, aby zamykać wątek postaci.

bambi_8

http://comicbook.com/blog/2014/03/05/arrow-the-promisess-easter-eggs-dc-comics-r eferences-and-speculation/

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Co do przyszłego rozwoju akcji - wątpię, by Felicity była córką Ivo, bądź Wilsona. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że matka Felicity żyje, a z tego co było powiedziane w bodajże ostatnim odcinku, żona Ivo była śmiertelnie chora (rak?). Wątpię zatem, by przeżyła te 5 lat. Co do teorii Slade'a - była mowa, że on ma syna i z resztą pochodzi z Australii (australijskie siły specjalne), więc jego rodzina pewnie pozostała w ojczyźnie. Nie wydaje mi się również, by Felicity była zdrajczynią - to by chyba zabiło jej oddanych fanów :) Z resztą widać, że jest zakochana w Olivierze i nie widać z tym fałszerstwa. Z drugiej strony po scenarzystach można spodziewać się wszystkiego. W komiksie również nie było wątku zdrady ze strony Felicity (wyszła za mąż za "pana elektrycznego"), więc jeśli twórcy chociaż trochę trzymają się kanonu, to nie zrobią z F. paskudnej zdrajczyni , ale to tylko takie moje przemyślenia :)

Iskra01

Felicity niekoniecznie może być taka jak w komiksach. Może nawet okazać się, że to całkiem inna osoba z DC. Ta postać miała być tylko 1 odcinek i wzięli wtedy pierwsze lepsze nazwisko z komiksów. Spodobała się jednak szefom Warner Bros, do którego należy stacja The CW i postanowiono rozbudować postać.
Pojawiała się też teoria, że ojcem Felicity może być Henrik. Więzień z Amazo, który próbował zabić Sarę. W każdym razie jest to ktoś kto był w odcinku 15 lub była o nim mowa, o kim widzowie dowiedzieli się czegoś nowego.

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Zastanawiam się czy twórcy w tym sezonie w ogóle mają zamiar nam wyjaśnić skąd Slade wziął się w Starling, czemu czekał tyle czasu z powrotem skoro Olli już dawno z wyspy wrócił - ewentualnie co robił w tym czasie i skąd ma tyle kasy oraz co stało się z jego rodziną.

ocenił(a) serial na 10
agsk

A co się miało stać z jego rodziną? Bo chyba mu nie uwierzyłeś jak powiedział Moirze, że nie ma dzieci? xD Skąd ma kasę... też się zastanawiam, ale pewnie przyjął parę grubych zleceń jako najemnik, zarobioną kasę zainwestował i hajs jest xD.

ocenił(a) serial na 7
pl_szajba

Nie uwierzyłam, bo pamiętam jak Slade mówił do Oliviera na wyspie, że ma żonę i syna. Zastanawiam się tylko jak to rozegrają. Czy postawią, na to że Slade w ogóle do nich nie wrócił, czy że wrócił ale był tak opętany zemstą że go to przerosło, czy na coś jeszcze innego.Trochę kiepsko by było gdyby całkiem to pominęli.

ocenił(a) serial na 7
agsk

Ewentualnie mogą rozegrać akcję, że wróci ale będzie po Shado tak rozżalony, że jego żona zabierze syna i ucieknie, może być też wątek, że z wściekłości ich zabił.

ocenił(a) serial na 10
jurkir

Nie no zabić pewnie nie zabił. Ale założę się, że są pokłóceni. Swoją drogą to mogłoby być dobre zagranie ze strony Olivera - dobrać się do jego rodziny i w ten sposób powstrzymać. Ale zapewne tego nie zrobi, za miękki jest na tak bezwzględne posunięcie.

ocenił(a) serial na 7
pl_szajba

Nie no bez przesady z takimi akcjami, to przecież nie Banshee. :D

bambi_8

Według nowych spoilerów rodzina Slade'a ma być podobna do tego co wiadomo o nim z komiksów. Dlatego jest możliwe, że oprócz Joe wyjaśnione zostanie czy ma on też drugiego syna, Granta i nieślubną córkę Rose.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

To sugerujesz że pojawi jego syn co będzie miał jakieś tam moce i będzie z nim walczył? oraz że pojawi się z tego powodu też Nightwing? ;)

Ra_s_al_Ghul

Zamierzają wyjaśnić do końca sezonu jak jest z rodziną Slade'a. Raczej jest pewne, po wypowiedzi Bennetta o możliwym rodzeństwie Joe, że Slade ma w serialu więcej niż jedno dziecko. Jednak czy pojawią się te dzieci już w tym sezonie nie jest pewne.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Oby tego nie zrąbali bo bardzo lubię w tym serialu DeathStroke'a.

W ogóle bambi doceniam to że zbierasz tak dużo informacji o tym serialu i można co nie co się dowiedzieć. Nie każdemu by się to chciało robić. Także szacun za poświęcanie swojego czasu.

Ra_s_al_Ghul

Dzięki. Lubię Arrow i jak coś ciekawego widzę to się tutaj tym dzielę.

Nadal nie jest znany tytuł odcinka 19. Jestem ciekawa czy moje podejrzenia okażą się prawdą i będzie to "Black Canary ".

ocenił(a) serial na 6
bambi_8

Myślę że tytuł może być 'Gotham' lub podobnie bo na jakimś serwisie czytałem że Oli się tam wybiera,odwiedzić jakiegoś znajomego,właśnie w 19 odcinku.
I teraz pytanie za 100 pkt .Skąd pochodzi Ivo? .Było to w ogóle jakoś powiedziane.

ocenił(a) serial na 8
piekielny84

To nie głupie z tym Gotham. A teraz by było pytanie czy on odwiedzi tam Bruce'a czy Dicka Graysona?

Nie pamiętam żeby coś mówili o Ivo skąd pochodzi. Pewnie wyjaśnią to w tym sezonie

ocenił(a) serial na 6
Ra_s_al_Ghul

W pierwszym momencie pomyślałem o tym drugim,co ma sens gdyś w serialu ma pojawić się postać Nightwinga (ma go zagrać Steven R. McQueen gwiazda TVD)jednak może mieć to związek z Heleną lub jej ojcem.W sumie nie wiem skąd ten rusek pochodzi.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Jeśli do końca sezonu mamy poznać rodzinę Slade'a, który prawdopodobnie ma więcej niż jedno dziecko, a
rodziców Felicity , o których była już mowa w odcinku 15. Może okazać się, że Felicity jest nieślubną córką Slade'a, dlatego mówiła Olivierowi, że nie pamięta ojca, ponieważ porzucił ją, gdy była mała.
Albo, jeśli Ivo jest ojcem Felicity, a mieliśmy w 15 odcinku wgląd w jej rodzine, o której dowiedzieliśmy się coś nowego. Możliwe, że matką Felicity jest żona Ivo, kobieta z trailera, wariatka, która została umieszczona w szpitalu Arkham.
Wyjaśniałoby to, na jaką nieuleczalną chorobę choruję i dlaczego nie pamięta, że ma męża. Być może Ivo zostawił Felicity, gdy była jeszcze małą dziewczynką, aby znaleść lekarstwo, które mogłoby wyleczyć jego ukochaną. To by wyjaśniało, dlaczego Felicity powiedziałą, że ojciec porzucił ją, gdy była jeszcze mała, a o matce nie chciała nic mówić.

EmiliaClarke

Cóż obie wersje mogą być prawdopodobne z rodzicami Felicity. Ivo chyba nie miał dzieci w komiksach ? Jednak tutaj zawsze mogliby mu dodać. Slade sumując różne wersje komiksów miał trójkę dzieci, 2 synów i córkę. Tak samo może być tutaj, ale nie musi. Właściwie z punktu widzenia twórców serialu obie wersje byłyby dobre, bo tworzyły konflikt w fabule.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones