PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 270
ocen
7,3 10 1 63270
6,0 2
oceny krytyków
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Przejrzałam tematy z całego forum. Nie było tego dużo jak na razie, 11 stron. Zauważyłam, że nie ma tematu ze spoilerami i postanowiłam go założyć. Przeważnie nie lubię wiedzieć co będzie dalej, ale Arrow mnie wciągnął i szukam nowinek o nim.

Na pierwszy ogień spoiler, że tak napiszę kobiecy, bo akurat na taki się natknęłam.


W odc. 02x13 dojdzie do pocałunku jakiś postaci, który wpłynie na fabułę serialu. Ponieważ w tym odcinku ma być dużo scen z wyspy fani spekulują, że chodzi o akcję z tamtymi postaciami.


ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

Troszkę to ryzykowne posunięcie, no ale Harley nie tylko była kobietą Jokera ;) Może i coś faktycznie zaiskrzy do Deadshota :) Harley lubi takich twardych skurczybyków ;)

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Kolejny spoiler. Laurel Lance zostanie czarnym kanarkiem! Sama aktorka wypowiedziała się na ten temat w wywiadzie. Powiedziała, że Laurel czeka jeszcze trening taki jaki przeszedł Oliver i zostanie kanarkiem. Z tej wypowiedzi możemy chyba sugerować, że Sara jednak zginie.

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

no niestety jest to bardzo prawdopodobne ;/ mam tylko nadzieję, że mimo wszystko nie połączą jej na koniec z Olivierem, a z drugiej strony może w końcu scenarzyści się postarają i wprowadzą coś interesującego do jej postaci, bo jak na razie Laurel jest bardziej męcząca niż ciekawa ;P

ocenił(a) serial na 10
Kawusia25_2

Smutna to wieść doprawdy no ale zobaczymy co się stanie ;/ W każdym bądź razie jeżeli Laurel zostanie Kanarkiem to w zasadzie pewne jest że będzie z Olim.

ocenił(a) serial na 8
Raister

Przecież to już dawno było wiadomo że tak to będzie. Black Canary to kobieta Green Arrow'a w oryginale. A Black Canary nie była żadna Sara, to tylko na potrzeby serialu, żeby chyba pokazać przemianę Lauriel.

ocenił(a) serial na 10
Ra_s_al_Ghul

Seriale i komiksy to różne sprawy . Weźmy np Tajemnice Smallville gdzie kobietą Green Arrowa nie była Black Kanary mimo tego że występowała w serialu ;)

ocenił(a) serial na 8
Raister

Tajemnice Smallville powinny zostać tajemnicą i nie powinny się pojawiać w tv ;)

ocenił(a) serial na 8
Raister

Ale masz racje twórcy Arrow odbiegają od komiksów i to bardzo.

bambi_8

Tytuł 2x23, czyli finału "Unthinkable".

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

też właśnie widziałam zdj skryptu scenariusza. podobno dzisiaj zaczęli kręcić :))) dodatkowo na tweeterze Marc Guggenhaim zamieścił zdj z czytania scenariusza finałowego odc. Widoczni na nim są Ollie, Laurel, Thea, Felicity i Sara, wwięc może tak szybko Sara jednak nie umrze jak zakładam :p

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

Szczerze mówiąc po co wam ta Sara? to takich zapychacz tylko. Ona jest potrzebna tylko po to by Olivier miał tylko jakieś tam wybory którą osobę wybrać. Z Ivo wybrał Sare a ze Slade'm poświęci Sarę być może za jej namową i tyle :). Podejrzewam że Nyssa będzie miała dużo do powiedzenia jeśli chodzi o "pokonanie" Slade'a.

ocenił(a) serial na 10
Ra_s_al_Ghul

Sara jest fajną babką , fajnym Kanarkiem i wogóle jest super dlatego chcę ją jak nadłużej (a najlepiej do ostatniego odcinka ostatniego sezonu) ;)

ocenił(a) serial na 7
Ra_s_al_Ghul

Mnie osobiście Sara jest obojętna, jak dla mnie może zginąć.

Ra_s_al_Ghul

Katrina Law pojawiła się w Vancouver, więc może Nyssa będzie w ostatnim odcinku tego sezonu.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

No i bardzo pięknie :) W końcu to moja córka ;) hehe

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

fajnie by było. bitwa wszech czasów :) a ja widziałam zdj z finałowego odc, na którym Felicity jest lekko ranna, więc może będzie brała bezpośredni udział w bitwie, bo zawsze to raczej się nie wychylała :P

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

wlasnie ukazalo sie nowe zdj z chyba finalowego odc Arrow na FB, w oddali ewidentnie widac Nysse;) musialam zrobic duze zblizenie zeby ja wylapac ; p oj bedzie sie dzialo ;)))

bzyczek881126

David Ramsey, czyli Diggle też tam był na czytaniu, po drugiej stronie monitora. :P Tak napisał Guggenheim po pytaniach o niego. Co ciekawe na pytania o Roya nie odpowiedział. Może nie będzie go finale, bo będzie w śpiączce czy coś podobnego. Co prawda w odcinku 20 Sara będzie chciała jego śmierci, ale przecież niemożliwe, aby to on miał zginąć ? Do finału dotrwa Quentin Lance, bo Paul Blackthorne nagrywa odcinek 23, więc właściwie tylko losy Moiry są niepewne.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

bambi _8 niedlugo przez te nasze informacj tresc odc wyjawimy ; p grunt to szukac :) i ciekawe czy Moira polegnie. w sumie jest mi obojętna chociaż ciekawie by bylo zobaczyc jej starcie z Felicit:p

bzyczek881126

W jakimś sensie Felicity mogłaby być młodszą wersją Moiry. :P Jeśli Moira zginie nie będzie ich konfrontacji. Poza tym po porwaniu Thei Moira pewnie nie ma pretensji do Felicity. Przyznała się do swoich błędów w postępowaniu w sprawie Thei w rozmowie z Oliverem, więc jak mogłaby winić kogoś, kto postąpił uczciwie.

ocenił(a) serial na 10
bzyczek881126

Hmm to one mają mieć jakieś starcie? Chyba coś mi umknęło ;)

ocenił(a) serial na 8
Raister

nie wiadomo to tylko moje spekulacje, a bardziej nadzieja na taką historię ;P dwie silne osobowości jak Felicity i Moira przeciwko sobie

ocenił(a) serial na 4
bambi_8

A może jakimś cudem Slade (na wszelki wypadek) stworzył anti-mirakuru i wstrzyknie je Royowi, a potem odetnie mu rękę? A w 3 sezonie skombinuje sobie taką fajną protezę i będzie jak prawdziwy Arsenal.

ocenił(a) serial na 6
bambi_8

Czyli po naszemu "Nie do pomyślenia" czy tak?

ocenił(a) serial na 4
ocenił(a) serial na 7
bambi_8

W internecie właśnie pojawiła się informacja, że jeszcze w tym sezonie zobaczymy Malcolma Merlyna :)

ocenił(a) serial na 6
Kawusia25_2

Szokujące.

ocenił(a) serial na 8
piekielny84

cóż za sarkazm :P

ocenił(a) serial na 6
bzyczek881126

Zdarza mi się :) nie a poważnie co to za nius.

ocenił(a) serial na 7
piekielny84

Nius czy nie, spoilerem jest. A z tego co wiem tematem tego fora są spoilery :P

ocenił(a) serial na 6
Kawusia25_2

No i znowu nie udało się zaistnieć w wielkim świecie internetu>Jak już piszesz pisz coś sensownego nie powielaj ,bo ten news był już po ostatniej wizycie Merlina w tym sezonie(co prawda w charakterze plotki)ale każdy wierzący człowiek wierzył w jego powrót..

ocenił(a) serial na 8
piekielny84

no zauważyłam już wcześniej ;) no news już trochę podstarzały. wiadome jest że był i będzie w tym sezonie co mnie niezmiernie cieszy :))))

ocenił(a) serial na 6
bzyczek881126

Fakt pojawienia się Merlyna to dobra wiadomość ,zdecydowanie, oj ciepłe będą te ostatnie odcinki,ciepłe.

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

Dziwne że Ra's nie zdołał go dopaść ;) chyba że Moira tylko straszyła Merlyna ;)

ocenił(a) serial na 6
Ra_s_al_Ghul

Wiesz daj kobicie władze to ci firmę przejmie.Wiesz mógł go nie dopaść może znalazł lukę w Kodeksie lub coś,w końcu to rodzinna sprawa była.

ocenił(a) serial na 8
piekielny84

dla Ras al Ghula to chyba nie powod. no ciekawe, chciałbym zobaczyc serialowa wersje tej postaci. Malcolm jest tak przebiegly ze jeszcze nejeden raz ujdzie z zyciem :p

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

Też jestem ciekaw serialowej postaci, oby był ukazany. Szkoda że Liam Neeson już za stary jest :(

ocenił(a) serial na 8
piekielny84

Heh kodeks ;) Po prostu Moira sobie zrobiła jaja z Merlyna. Dowiedziała się co nie co o Ra's al Ghul'u i nastraszyła Malcolma ;) i tyle.

ocenił(a) serial na 6
Ra_s_al_Ghul

Ale Olii zdaje się go dobrze znać ,mam takie przypuszczenia po odcinku z Nyssą.

ocenił(a) serial na 8
piekielny84

No myślę że Olivier i Sara znają bardzo dobrze Ra'sa, także i Slade. Szczerze to chciałbym aby Liga Zabójców na dobre zagościła w 3 sezonie a nie że robią tylko z nią podchody i więcej o niej mówią niż Liga robi. Wiem że Ra's zawsze działał z ukrycia bo to też jest logiczne, po co się wystawiać jak można wystawić kogoś ale niech Liga Zabójców zacznie w końcu "naprawiać" Starling City ;)

ocenił(a) serial na 8
Ra_s_al_Ghul

a dodatkowo chcialabym zobaczyc geneze członkostwa Olliego w Bratvie ;) i oczywiscie moment poznania Amandy Waller. kurcze tyle jeszcze przed nami ;)

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

Oliver: "Cześć". Amanda Waller: "No cześć, kim jesteś?". Oliver: "Mam na imię Oliver i przeżyłem na wyspie ciężkie chwilę stając się niebezpiecznym łucznikiem który szuka zemsty". Amanda: "A to miło mi, cieszę się że się poznaliśmy". The End ;p :D hehe

ocenił(a) serial na 8
Ra_s_al_Ghul

hehe dobre :)))) myślę że scenarzyści skorzystają z Twojej propozycji :))

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

Ciekawe czy skorzystają z mojej osoby i użyją mnie w serialu by ukazać w pełnej krasie walkę Ligi Zabójców z Arrow ;p hehe

ocenił(a) serial na 8
Ra_s_al_Ghul

jeszcze lepiej, zapowiada się emocjonujące starcie :P

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

hehe no ba ;) mam nadzieje że nie uśmiercą mnie ;p

ocenił(a) serial na 8
Ra_s_al_Ghul

jak się wykażesz to wątpię :) Ras al Ghul był przecież "prawie" nieśmiertelny :P

ocenił(a) serial na 8
Ra_s_al_Ghul

Oliver nie zna Ra'sa osobiście. Mówił że tylko o nim słyszał.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

opis odcinka City of Blood :) 2x21

OLIVER CONSIDERS HIS OPTIONS AGAINST SLADE — After Slade (Manu Bennett) threatens to take everything Oliver (Stephen Amell) loves away, Oliver decides the fastest way to stop further bloodshed is to surrender to his enemy. Knowing that surrender will surely lead to Oliver’s death, Diggle (David Ramsey) and Felicity (Emily Bett Rickards) go to extreme measures to keep Oliver from confronting Slade. Meanwhile, Thea (Willa Holland) considers leaving town, and Laurel (Katie Cassidy) resumes her crusade against Sebastian Blood (guest star Kevin Alejandro). Finally, Slade unleashes his assault on Starling City. Michael Schultz directed the episode written by Holly Harold (#221).

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

No ale do tego czasu trzeba obejrzeć jeszcze inne odcinki ;p :) no ale może ten odcinek być bardzo dobry, pożyjemy zobaczymy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones