PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 270
ocen
7,3 10 1 63270
6,0 2
oceny krytyków
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Przejrzałam tematy z całego forum. Nie było tego dużo jak na razie, 11 stron. Zauważyłam, że nie ma tematu ze spoilerami i postanowiłam go założyć. Przeważnie nie lubię wiedzieć co będzie dalej, ale Arrow mnie wciągnął i szukam nowinek o nim.

Na pierwszy ogień spoiler, że tak napiszę kobiecy, bo akurat na taki się natknęłam.


W odc. 02x13 dojdzie do pocałunku jakiś postaci, który wpłynie na fabułę serialu. Ponieważ w tym odcinku ma być dużo scen z wyspy fani spekulują, że chodzi o akcję z tamtymi postaciami.


bambi_8

W 2x18 zginie jedna z postaci. Sądzę, że Thea lub Walter.

Tytuł 2x19 "The Man Under the Hood" .

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Niech to będzie Thea. A co do tytułu The Man Under The Hood to spójrzcie na to: Batman: Under the Hood, jest taki komiks i animacja też się podobna ukazała. Hmm no chyba że idę złym tropem i to jednak chodzi o Arrow albo Roy'a. Być może Roy już na dobre się zadomowi w roli superbohatera i będzie chciał pomścić Thea ;)

ocenił(a) serial na 6
Ra_s_al_Ghul

Ja uparcie będę twierdził że chodzi o Nightwinga.

Ra_s_al_Ghul

Obsada 2x19. Pojawiają się postacie Caitlin Snow i Cisco Ramon, którzy będą regularnymi postaciami w "The Flash". Czyli obiecani goście z Central City.

http://www.spoilertv.com/2014/03/arrow-episode-219-man-under-hood-leaked.html

Tytuł 2x19 pasuje do Olivera. Może kolejna osoba pozna tożsamość Hooda.

Tytuł 2x20 pasuje do Roya, bo Barry już nie pojawi się z Arrow. Będzie tylko wspominany w dialogach. Chyba, że robią wielką niespodziankę z jego udziału, ale byłoby to bez sensu, jak poprzednio miesiące wcześniej trąbili o postaci Barry'ego.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Dzięki za dawkę nowych info :) no cóż możliwe po prostu że usłyszą o kimś w Central City kto ratuje ludzi czy coś, a wtedy Olivier wypali że nie tylko w Central City jest ktoś taki ;) no i tu nawiązanie do Gotham City ;) hehe no troszkę tak za bardzo wyjechałem ale kto wie kto wie ;p ;)

ocenił(a) serial na 8
Ra_s_al_Ghul

Może tą osobą co pozna tożsamość Arrow będzie Thea? Pewnie DeathStroke uderzy w jego rodzinę i jeśli się ujawni jako Slade to tylko debil by nie połączył Slade z Olivierem. Więc może Thea pozna tożsamość Arrow, może też i Moira.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Może tą osobą co pozna tożsamość Arrow będzie Thea? Pewnie DeathStroke uderzy w jego rodzinę i jeśli się ujawni jako Slade to tylko debil by nie połączył Slade z Olivierem. Więc może Thea pozna tożsamość Arrow, może też i Moira.

Ra_s_al_Ghul

Możliwe, że Thea, a potem zginie. Może być też Moira, Laurel lub Quentin Lance. Istotna osoba w serialu, tak określili to na wczorajszym Walker Stalker Con w Chicago. W sprawie Harley Quinn padła odpowiedź: bez komentarza. Stephen Amell stwierdził, że 2x20 złamał mu serce. Dlaczego, widzowie zrozumieją jak go obejrzą. 2 ostatnie odcinki, 21,22,23 będą dopiero kręcić.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Może to być podpowiedź że zginie w 20stym odcinku Sarah dlatego złamie mu serce ;) szczerze to chce bym tam przybył Ra's al. Ghul i zrobił porządek z tym serialem ;p ale najpierw czekam aż zacznie "fizycznie" działalność DeathStroke :)

Ra_s_al_Ghul

Być może ktoś zginie, albo Oliver na kimś się zawiedzie lub okaże się, że ktoś jest zdrajcą. Nie wie jestem pewna czy Sara zginie w tym sezonie czy w ogóle zginie. Może bez jej śmierci da się zrobić z Laurel Czarnego Kanarka.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

A teraz tak sobie myśle jak napisałaś że może na kimś się zawiedzie i faktycznie jest taka osoba na której jakby się zawiódł to miałby złamane serce a chodzi mi o Felicity

ocenił(a) serial na 6
Ra_s_al_Ghul

To było by coś ,może jak wcześniej bambi pisała to ,to będzie to zajście pomiędzy Oliverem a Felicity.

ocenił(a) serial na 7
piekielny84

Jak zrobią z Felicyty zdrajczynie to stracę wiarę w logiczny sens tego serialu. Najpierw pokazują nam jak ona bardzo jest za Olivierem i martwi się że nie jest już "jego dziewczyną" i mówi mu prawdę o Thei i widać że jej zależy na nim a potem niby ma go zdradzić? Ciekawa jestem jak by to uzasadnili bo sam fakt że ma za ojca Ivo albo Slade raczej tego nie usprawiedliwi.
Co do mirakuru to wydaje mi się że Slade może spróbować podać go Thei bo był podany link do zdj, na którym widzimy ją i blooda w kapturze.

ocenił(a) serial na 6
agsk

Dlaczego ,to bardzo logiczne jest .Felicity cały czas udaje miłą ,chętną do pomocy,uczciwą i to jak to za nim jest ,a tu klops zbiera info o rodzinie i o Olim to naprawdę nic szokującego jeśli wytłumaczyliby to praca pod przykrywką.To jest serial na motywach komiksu więc z tą logika to trochę nie tak.Och wszyscy zachwycają się tym tekstem o dziewczynie ,kiedy sens tego jest zupełnie inny.Z Theą może wyjść coś innego niż mirakuru czy inne tego typu "śmierci",po prostu dowie się prawdy o swoim ojcu (Malcolmie)i strzeli focha całej obsadzie serialu że wiedzieli ,a nie powiedzieli.

ocenił(a) serial na 7
piekielny84

Zrozumiałam ten tekst o dziewczynie bez kontekstu romantyczno-związkowego. Jeżeli okaże się, że Felicyty jest zdrajcą to oklaski dla aktorki bo naprawdę świetnie gra jej zaangażowanie i szczerość.

ocenił(a) serial na 6
agsk

Dlatego napisałem że to było by coś i coś innego od ogólnych założeń fanów tego serialu.

agsk

"Jeżeli okaże się, że Felicyty jest zdrajcą to oklaski dla aktorki bo naprawdę świetnie gra jej zaangażowanie i szczerość." +1
To prawda, genialnie to gra i sam bym był zdziwiony takim obrotem spraw - nawet nie wiem, czy bym się cieszył czy też nie.. nie, jednak wolałbym nie, Felicity musi zostać 'dzierlatką' Olliego do końca xD

agsk

Nie musiałaby być od razu zdrajczynią, ale jeśli Slade okaże się je ojcem mogłaby nie chcieć jego śmierci. Mogłaby przecież naprawdę lubić wszystkich z Team Arrow, rodzinę Quinn, a jednocześnie nie chcieć szkodzić czy nawet pomagać wrogowi Olivera z jakiś powodów. W odcinku 18 ktoś z drużyny będzie kwestionował decyzje Olivera, być może ona. Jeśli wierzyć słowom Felicity nie zna swojego ojca. Tak mówiła w odcinku 13. Wspomniała też o matce i coś u strachu przed utratą bliskich. Producenci zapowiedzieli, że z tej przemowy Felicity na koniec sezonu "przyjdzie zapłacić za dwie rzeczy." Być może oznacza to śmierć kogoś z jej rodziny. Lub okaże się, że jej przemowa nie do końca była prawdą.

Ra_s_al_Ghul

Kurcze, pomysł na to, że Moira poznałaby tożsamość Olliego W TYM MOMENCIE jest genialny - no spójrzmy: gdyby dowiedziała się przed wyjściem prawdy o Thei do ust Olliego to byłoby najprawdopodobniej ok ALE gdy już jest jak jest między synem a matką to.. no cóż, mogło to by być interesujące na tym etapie serialu.

ocenił(a) serial na 8
matiiii

Czuję że Arrow w finale dostanie po tyłku i to ostro i tak wejdą w 3 sezon.

Ra_s_al_Ghul

Byłbym na tak + mam nadzieję, że takie 'dosta[wa]nie po tyłku' rozpocznie się już od przedostatniego odcinka, a może nawet wcześniej.

ocenił(a) serial na 8
matiiii

Na pewno bardzo po tyłku dostanie od strony emocjonalnej, nie wprowadzali by motywu Slade'a gdyby miało być inaczej ;) tak przynajmniej myśle. Jedynie kto może powstrzymać DeathStroke to jest Roy, ewentualnie Suicide Squad ale czy oni szczerze chcą go powstrzymać? ;)

Ra_s_al_Ghul

"Na pewno bardzo po tyłku dostanie od strony emocjonalnej, nie wprowadzali by motywu Slade'a gdyby miało być inaczej ;) "
Dokładnie o tym samym myślałem pisząc o 'dostawaniu po tyłku' xD

Suicide Squad to może być swego rodzaju 'zapychacz', w sensie: pewnie będzie chodziło o pokazanie, JAKI potężny jest DS.

ocenił(a) serial na 8
matiiii

Być może. Może to będzie coś w stylu Flasha, że też powstanie osobny serial o Suicide Sqaud z tymi aktorami co są w Arrow.

bambi_8

W walce ze Slade'm Team Arrow będzie potrzebowała wielu sprzymierzeńców, więc pomoc Suicide Squad jest bardzo prawdopodobna. Diggle i Oliver będą musieli zmienić swoje podejście do pomocy nieoczekiwanych sojuszników. Udział Caitlin i Cisco z "Flasha" w 2x19 będzie się wiązał ze śledztwem. Według Diggle'a Oliver musi najpierw uporządkować swoje życie i wydorośleć, aby mógł być z Felicity. W 3 sezonie widzowie dowiedzą się więcej o zabitym Andym, bracie Diggle'a i o organizacji H.I.V.E.
http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/arrow-spoilers-david-ramsey-diggles-6 89413

Do 2x18 wyjaśni się czy Oliver i Sara będą dalej razem. W najbliższych odcinkach widzowie będą dowiadywać się więcej o rodzicach Felicity. W 3 sezonie będzie więcej o przeszłości Felicity. Co najmniej dwie postacie z 2x15 z wyspy będą pojawiać się we flashbackach dalszej części sezonu 2 i w sezonie 3.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Taa niech jeszcze DeadShot dowie się tożsamości Arrow ;) bo Amanda zna na bank tożsamość Arrow tak samo jak wszystkich członków Ligi Sprawiedliwości. Czy na prawdę Team Arrow potrzebuje Suicide Squad do wali ze Slade'm? Czy to po prostu taki chwyt marketingowy by zachęcić więcej widzów do oglądania tego serialu?

Ra_s_al_Ghul

Już wcześniej było wiadomo, że Amanda wie kim jest Arrow. W 2x06 wspominała o tym, gdy porwała Diggle'a. Teraz w 2x16 okazało się, że ona i Oliver znali się dawniej. Najpewniej znała też Slade'a. Floyd może współpracować ze Strzała nie znając jego tożsamości, da się to jakoś załatwić. Suicide Squad na pewno będzie pomagać Oliverowi.

ocenił(a) serial na 4
bambi_8

Ujawniono jak pseudonim przyjmie Roy - Arsenal
http://comicbook.com/blog/2014/03/20/arrow-roy-harper-will-become-arsenal-not-sp eedy-or-red-arrow/

BluRay2012

Czyli raczej niebawem Roy stanie się zły. Potem może się to zmienić, ale skoro pseudonim ma pasować do sytuacji, pewnie Thea naprawdę umrze i Roy nie będzie potrafił walczyć z działaniem miracurum.

ocenił(a) serial na 4
bambi_8

Może nie do końca zły, ale antybohatera coś jak Red Hood.

BluRay2012

Tak, może tak poprowadzą postać Roya.

bambi_8

Tytuł 2x21 "City Of Blood".

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Pewnie Sebastian Blood zginie

Ra_s_al_Ghul

Wydaje mi się, że po prostu wygra wybory na burmistrza i Starling City będzie jego miastem. Kiedy myślę jakie postacie zginą w tym sezonie nigdy nie pomyślałam o Bloodzie. Mam wrażenie, że on przetrwa nawet śmierć Slade'a. Jest taką postacią, którą Slade pomiata, a ostatecznie lepiej jest przygotowany do przetrwania.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Dlaczego uważasz że Slade zginie? Przecież to by nie miało sensu. A co do Blooda to fakt może i wygra wybory na burmistrza, ale nie sądzę że przetrwa, bo gdy zostanie burmistrzem stanie się łatwym celem chociażby dla Suicide Squad.

Ra_s_al_Ghul

Pewnie dlatego, że wielu różnych miejscach w internecie widziałam podobne przewidywania. Slade, Sara, Moira, Thea najczęściej są obstawiani jako ci, którzy zginą w tym sezonie. Ofiar będzie może więcej niż jedna, bo jeszcze przed finałem może ktoś zginąć. Tak zapowiedział Guggenheim. Też nie wyobrażam sobie finału bez przynajmniej 1 zgonu. Arrow lubi powtarzać pewne elementy.
Dlaczego Slade miałby zginąć ? Nie wiem jak mógłby nadal żyć i nie zagrażać bliskim Olivera. Działanie miracurum musiałoby zostać zniszczone. Nie wiem czy ktoś potrafi stworzyć na to szczepionkę. Uwięziony Slade zawsze mógłby się wydostać lub ktoś by mu pomógł, aby dla niego pracował.
Slade w Suicide Squad ? Chętnie bym to zobaczyła, ale jak oni by go kontrolowali ? Moim zdaniem bomba w ciele by nie pomogła. Wolałby umrzeć, niż nie być panem siebie, gdy ma we krwi miracurum. Znowu jakby uwolniono go od maricarum to czy poradziłby sobie psychicznie z tym co robił przez ostatnie lata ?

Nowe spoilery. Największe zaskoczenie dla mnie to aresztowanie Lance'a w odcinku 18. Slade też jest w kajdankach w pokoju przesłuchań.
http://www.tvgoodness.com/2014/03/23/arrow-creatorep-marc-guggenheim-talks-the-r est-of-season-2/

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Ale ja nie pisałem o tym że Slade będzie w Suicide Squad, bo to niemożliwe raczej. Chodziło mi o to że zabicie Sebastiana Blooda byłoby łatwe dla Suicide Squad gdyby został burmistrzem. A co do śmierci Slade to wciąż w to nie wierze ;) bo Arrow straciłoby na oglądalności ;) Deathstroke jest za bardzo ważną postacią dla fanów komiksów więc ta opcja odpada :) na pewno Twórcy serialu by tego nie chcieli by stracili oglądalność. Mało tego jeśli Slade pozbawili by jego regeneracji itd to też by się nie przysłużyło fanom DeathStroke ;) Zgony będą oczywiście ale ja obstawiam Moirę, Thea i Sebastiana Blooda aaa no i oczywiście Sara może zginąć albo na dobre się przyłączy do Ligi Zabójców.

Ra_s_al_Ghul

Blood mógłby przeżyć, trafić do więzienia lub szpitala psychiatrycznego. Nie jest tak znaczący dla fabuły jak Slade, a przez to jego śmierć jest zbyt oczywista. Patrzę na to z tego punktu widzenia. Gdyby przeżył, a Slade nie, byłoby większe zaskoczenie. Po zdemaskowaniu, gdyby zdołał uciec, mógłby dołączyć do jakiejś grupy złoczyńców.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Ja chciałbym jeszcze zobaczyć Salomona Grundy ;)

Ra_s_al_Ghul

Myślę, że zobaczymy go prędzej czy później - nie bez powodu 'jego' wątek zakończył się jak się zakończył <praktycznie dostaliśmy 'arrowoski' origin postaci xP>

ocenił(a) serial na 10
Ra_s_al_Ghul

Ja też ;)

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

mysle ze pozegnamy sie z Thea ( i wtedy Roy stanie sie Arsenalem ) i Sara. Moira jeszcze namiesza w zyciu swojego syna, to silna kobieta która nie lubi jak sie jej wchodzi w droge ( ciekawe jak potacza sie jej relacje z felicity, jej zachowanie w odc 13 mowi samo za siebie). Mam nadzieje ze tworcy serialu nie usmierca Slade'a tak szybko, bylaby to wielka strata. Manu Bennett jest tu po prostu genialny, tak jak w Spartakusie:) ja osobiscie czekam na powrot Malcolma :P

nizej link do wywiadu z Marciem Guggenheimem, naprawde ciekawe informacje, niektore juz wczesniej tu wspomniane:)
http://collider.com/marc-guggenheim-arrow-season-2-the-flash-interview/

bzyczek881126

Najbardziej jestem ciekawa odcinka 18. 17 i 19 wyglądają na zapychacze.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

17 może rzeczywiście zapychacz, ale po zdj 18 myślę że ten akurat nie będzie, tym bardziej że Slade bedzie:) ja nie mogę się doczekać finału, tego kto zginie, jak relacje Olliego i Sary:)

ocenił(a) serial na 10
bambi_8

Zapychacze? Czemu? Arrow ma rózne wątki i nie wszystko się kręci wokół obsesji Slade'a. Wątek Huntress to również coś stałego w tym serialu ;)

Raister

Wiem, że Helena jest dosyć stałym elementem w Arrow, lubią postać, ale prawie rok jej nie było. Wtedy, przynajmniej w moim odczuciu, nie ma już tego zainteresowania postacią. Nie tak, jak tymi co są co tydzień. Slade jest głównym przeciwnikiem Olivera w tym sezonie, a jest go mało. Taki mają pomysł na niego twórcy, ale ja i tak chciałabym go więcej widzieć. Zwłaszcza, jeśli miałoby go nie być w 3 sezonie. Oby te kilka odcinków do końca sezonu wynagrodziło pomysł na jego postać.

ocenił(a) serial na 6
bambi_8

Helena stałym elementem serialu,bredzisz,oglądasz ten serial czy tylko czytasz wpisy, pojawiła się może 3-4 razy.Stałym elementem serialu jest DS Felicity,Digg,Sara Anatoliji czy jak mu tam.Helena i inni(Roy) to wypadowa podjętych decyzji Arrowa ,tyle.Acha ostatnio słabo pokazują Felicity ,czyżby jakiś szokujący finał(w sensie oddalenia się od TeamArrow).

piekielny84

Nie wiem po co ta agresja skierowana do mnie. Heleny nie ma co tydzień, ale jest jedną z istotnych postaci w serialu. Wpłynęła na życie Olivera, jest na tyle ważna, że chciał ją uratować, aby nie kroczyła drogą zbrodni, uchronić do śmierci. Sama napisałam, że nie pojawiała się często, ale dla rozwoju postaci Olivera jest istotna. Poza tym, po 2x17 można podejrzewać, że to nie jej ostatni występ w serialu. Oliver stwierdził, że nie jest sama, więc raczej nie zostawi jej w więzieniu w zapomnieniu. Może twórcy wrócą do tego wątku za kilka miesięcy, może wcześniej, może później, ale wątpię, aby zapomnieli o Helenie. Zresztą już teraz mówią, że jednym z ich marzeń jest, aby kiedyś Black Canary, Huntress i Oracle miały swój odcinek w Arrow. Na Oracle planują Felicity. Oczywiście ich wersję Oracle.

ocenił(a) serial na 6
bambi_8

Zadam ci pytanie czy ty rozumiesz co czytasz ,co oglądasz i piszesz,czy nabijasz licznik.Twoje teorie są lepsze niż Maxa Kolonko.Agresja w twoja stronę bzdura ,ale przynajmniej jest się z czego pośmiać.

ocenił(a) serial na 10
piekielny84

Oj chyba to Ty nie zrozumiałeś a nie ona. To ja pisałem że "wątek Huntress to coś stałego w serialu" , Bambi zrozumiała o co chodzi a Ty nie. Wzniecasz tylko niepotrzebne afery pod jej postami :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones