Bates Motel
powrót do forum 1 sezonu

Jestem świeżo po obejrzeniu pierwszego sezonu. Szczerze to spodziewałem się że ten serial "przygniecie mnie"
natłokiem wątków - niewyjaśnionych spraw i tu trochę się zawiodłem. Według mojej opinii, film na poziomie
"Breaking Bad". Natomiast obu serialom daleko do np. "Zagubionych" - to jest dopiero "pogmatwany serial" - w
sensie pozytywnym. Wydaje mi się że w Bates Motel za dużo jest o wątku "licealnej miłości", a za mało o samych
motelu. Za mało sytuacji dzieje się w samym motelu, a za dużo poza nim. Nie wiem dlaczego ale denerwuje mnie
postać grana przez Freddie'go który wygląda jakby miał 14lat-15lat, ale jak coś "krzyknie" to głos ma niski:-) -
wskazujący na to że jest starszy. Ten aktor kojarzy mi się z serialem dla dzieci "Artur i .... te małe ludziki". Najlepiej w
tym serialu odegrała główną rolę Pani Vera - także nie lubię tej aktorki - ale tu pokazała że potrafi grać - brawo.
Czekamy na sezon 2.
Czy obejrzałbym sezon 1 ponownie? Może kiedyś...
Moja ocena: 8/10

ocenił(a) serial na 5
noworosyjsk

Nie no coś ty, "Breaking Bad" jest tak nędzny przy "Bates Motel", że głowa mała! Breaking sreaking, pffff...

ocenił(a) serial na 9
noworosyjsk

Filmweb powinien rejestrować tylko dorosłych ludzi, wkurza mnie, że tracę czas na czytanie dziecięcych komentarzy, jak tu. Nie mówiąc o Noworosyjsku, denko jeszcze większe!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones