serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Batman - 20 lat później

Batman Beyond
1999 - 2001
22m
7,5 6 502
oceny
7,5 10 1 6502
7,0 4
oceny krytyków
Terry McGinnis staje się Batmanem, który walczy że złem w mieście przyszłości. Zobacz pełny opis
Batman - 20 lat później zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

świat

Annie
Serial zdobył 3 nagrody Annie oraz 7 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Bruce Wayne, podczas jednej z akcji jako Batman dostaje ataku serca, przez co jest zmuszony użyć broni palnej. Od tamtej pory porzuca działalność jako Batman. Po dwudziestu latach w Gotham City żyje pewien nastolatek, Terry McGinnis. Razem z Brucem Waynem rozprawia się z gangiem The Jokers. Terry przez przypadek odkrywa Bat-jaskinie,Bruce Wayne, podczas jednej z akcji jako Batman dostaje ataku serca, przez co jest zmuszony użyć broni palnej. Od tamtej pory porzuca działalność jako Batman. Po dwudziestu latach w Gotham City żyje pewien nastolatek, Terry McGinnis. Razem z Brucem Waynem rozprawia się z gangiem The Jokers. Terry przez przypadek odkrywa Bat-jaskinie, przez co Bruce wygania go ze swojego domu. Ojca Terr'iego zamordowano, gdyż odkrył spisek swojego pracodawcy. Terry wkrada się do bat-jaskini i kradnie kostium Batmana. Po udanej akcji Bruce Wayne postanawia uczynić Terr'ego następnym Batmanem.

studio
DC Comics / Warner Bros. Animation / Warner Bros. Television
tytuł oryg.
Batman Beyond
inne tytuły
Batman Tomorrow (tytuł roboczy) USA
Tomorrow Knight (tytuł roboczy) USA
Batman of the Future Wielka Brytania
Batman of the Future Australia
Batman Beyond Filipiny
więcej
"Batmana Beyond" pamiętam jeszcze z czasów jego emisji w Cartoon Network w okolicach roku 2001. Po 11 latach, z większym obyciem w kinematografii, zweryfikowanie wspomnień z rzeczywistością i odkurzenie tytułu, od którego jako dziecko nie można było się oderwać, może być nieco bolesne. Po dotarciu do wszystkich odcinków, w jakich można było... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Polska rzeczywistosc - calosci za darmo nieobejrzysz, calosci nie kupisz, calosci nie wyemituja. Ile seriali konczy tak w archiwach tv? Brakuje takiego RTL7 ktory emitowal seriale od a do z. Aktualnie najbardziej wartosciowa TV jest dla mnie TV Puls. Zdarzalo sie im juz wykupywac prawa i emitowac starsze produkcje, kto...

więcej

idealny temat na ekranizację... powinni się za to wziąśc zamiast robic kolejne sequele czy remake'i starego batmana...

Ktoś jeszcze pamięta wersje z Polsatu? Wiekszośc widze że ogladała z dubbingiem a ja poszukuje tej z lektorem jak ktoś coś znajdzie niech napisze:)
Lektorem był Mirosław Utta

...,,Batman Przyszłości" jak leciało na Toonami(Cartoon Network)

Witam. Poszukuję odcinków od 22 zatytułowanego "Szczury", aż do ostatniego odcinka, w wersji z polskim dubbingiem. Szukałem po internecie, i nigdzie nie mogę znaleźć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones