SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Justice League

2001-2006 23 min.
7,6 4 722
oceny
7,6 10 1 4722
1 004
chce zobaczyć
{"id":"95051","linkUrl":"/serial/Liga+Sprawiedliwych-2001-95051","alt":"Liga Sprawiedliwych","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/50/51/95051/7060520.2.jpg"}
Kiedy Ziemię atakują kosmici, grupa superbohaterów próbuje powstrzymać inwazję.
{"seasons":[5,4,3,2,1]}
91
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Liga+Sprawiedliwych-2001-95051/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/95051","link":"/serial/Liga+Sprawiedliwych-2001-95051/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/95051","link":"/serial/Liga+Sprawiedliwych-2001-95051/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Ziemię atakuje nieznana forma życia z Kosmosu. Niszczy ona wszystko co znajdzie na swojej drodze oraz chce odciąć ludzi od światła słonecznego, produkując wielkie chmury. Na ratunek ludzkości przybywają superbohaterowie: Superman, Batman, Flash, Zielona Latarnia i Sokolica. Z krainy Amazonek dociera księżniczka Diana, a z kosmosu J'OnnZiemię atakuje nieznana forma życia z Kosmosu. Niszczy ona wszystko co znajdzie na swojej drodze oraz chce odciąć ludzi od światła słonecznego, produkując wielkie chmury. Na ratunek ludzkości przybywają superbohaterowie: Superman, Batman, Flash, Zielona Latarnia i Sokolica. Z krainy Amazonek dociera księżniczka Diana, a z kosmosu J'Onn J'Onzz, mieszkaniec Marsa, któremu dom zniszczyli ci sami kosmici. Jednak bohaterowie walcząc w pojedynkę nie mogą sobie dać rady z najeźdźcą. Dlatego tworzą "Ligę Sprawiedliwych", do której należy cała siódemka.

studio
DC Comics / Warner Bros. / Warner Bros. Animation
inne tytuły
Liga Sprawiedliwych Bez Granic Polska
Justice League: Unlimited
Więcej...
W odcinku "Utracony Raj" bransolety na rękach Wonder Woman przez niedopatrzenie twórców zmieniają nagle kolor ze srebrnego na złoty.
W odcinku "Powszechna niesprawiedliwość" widzimy jak Cheetach prowadzona jest na egzekucję. Możemy jednak zobaczyć ją później w tym samym odcinku, jak i w następnych. Wynika to z błędu animatorów – postać miała zostać uśmiercona, jednak przez przypadek znalazła się w jednej z ostatnich scen i twórcy zrezygnowali z tego pomysłu.
W jednej z ostatnich scen odcinka "Utracony raj" widzimy jak Flash źle zakłada wieniec laurowy. Jednak już w następnej scenie jest on ułożony poprawnie.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.