Batwoman (2019-2022)
Batwoman: Sezon 1 Batwoman sezon 1, odcinek 1
odcinek Batwoman (2019-2022)

Pilot

41m
5,7 297
ocen
5,7 10 1 297
Batwoman
powrót do forum s1e1

Sądziłem, że to będzie zwykły serial, a tu po paru minutach jawi się jakiś wątek lesbijskiej miłości, który jak rozumiem będzie dominujący. Coraz częściej to się dzieje w różnych filmach i serialach. Wiem, że to w jakimś tam procencie to część naszej rzeczywistości, ale ostatnio mamy w sensie statystycznym oczywistą nadreprezentację tego rodzaju wstawek w różnych filmach i serialach. Pewnie zostanę skrytykowany przez "światłych" i postępowych, ale piszę co myślę. Nie wiem dlaczego, ale coraz częściej mamy do czynienia z jakąś taką nachalnością w pokazywaniu tych inności. To się robi niedorzeczne, wręcz koszmarne.

ocenił(a) serial na 3
Longhos

Ten serial ogólnie jest kiepski. Wątek Less raczej nie jest dominujący. Nie chciało mi się oglądać go całego. Ostatnie odcinki obejrzałem po łebkach. Nachalności nie zauważam. Dla mnie to naturalne, że jak coś jest to się o tym mówi. Jestem tolerancyjny. Jak oglądałem Sześć stóp pod ziemią to bardziej podziwiałem tych aktorów, którzy grali role homoseksualne [tam było to nachalne]. Mino to byłem w szoku, że byli do tego zdolni, będąc hetero. Nie zapominaj, że to jest mniejszość seksualna więc nie powinniśmy się czuć zagrożeni. Zresztą kino takie powinno być, nie może poruszać tylko, tych tematów które się wszystkim podobają. Nie zawsze wszystko musi być zabawne i przyjemne. W sumie nie wiem co ty za seriale/filmy wybierasz. Ja tam wszędzie heteryków widzę ... :) a oglądam bardzo dużo. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones