PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95512}
7,0 25 275
ocen
7,0 10 1 25275
6,7 6
ocen krytyków
Beverly Hills, 90210
powrót do forum serialu Beverly Hills, 90210

Pamięta ktoś może jak to się skończyło?
Kelly wraca do domu i widzi, że dziewczyna (chyba jakaś jej młodsza podopieczna), ścięła włosy w
identyczny sposób, ubrała się w takie same ubrania itd. Kelly wtedy strasznie się oburzyła, powiedziała
"Jak mogłaś mi to zrobić??" Na tym odcinek się zakończył, a dalszych nie oglądałam.

A zawsze bardzo mnie ciekawiło, jak ten wątek potoczył się dalej.

SilverShade

To nie była przypadkiem dziewczyna o imieniu chyba Tara, która miała na punkcie Kelly obsesję? Ona kopiowała jej styl, ale z tego co pamiętam doszło do tego, że wyjechała z Kelly na jakieś pustkowie i chciała żeby razem popełniły samobójstwo poprzez uduszenie spalinami w samochodzie. Nie pamiętam jak to się dokładnie skończyło i kto je wtedy uratował, czy może Kelly jakoś sama sobie pomogła. Oglądałam to chyba z 10 lat temu.

alien_2

Stokrotnie Ci dziękuję za odpowiedź :)
Masz świetną pamięć do imion!!
Nawet nie wiedziałam, że to się tak drastycznie potoczyło dalej...
A to ciekawe :)
Będę musiała wrócić do tego serialu.
Pozdrawiam :)

SilverShade

Ona jakoś mi zapadła w pamięć bo zastanawiałam się co to za głupie imię. Serial oglądałam w gimnazjum, co któryś odcinek. Bardzo go lubiłam, wróciłabym do niego ale po pierwsze- to zajęłoby strasznie dużo czasu, a po drugie- nie ma chyba dostępnych wszystkich odcinków:)

alien_2

No właśnie, tyle sezonów - pomyślałam najpierw, że chyba dopiero na emeryturze je obejrzę :)
Ale dzięki Twojej podpowiedzi (imię tej prześladowczyni) wyszukałam w necie, do których odcinków wystarczy zawęzić poszukiwania.
Jest to sezon 6, odcinki 22-28.
Jeszcze raz bardzo dziękuję Ci za pomoc :)

SilverShade

A proszę:) Cieszę się, że pomogłam:)

ocenił(a) serial na 10
SilverShade

W 90210 nawiązano do tego wątku, kiedy młodsza kuzynka Annie wszystko kopiowała. Jej styl ubierania, hobby-teatr, na koniec chciała jej nawet chłopaka podebrać.

laleczka874

laleczko874, Tobie też dziękuję za odpowiedź, umknęła mi w powodzi powiadomień z różnych serwisów - przepraszam!

ocenił(a) serial na 10
SilverShade

Spoko loko. Lepiej późno niż później

SilverShade

Wiem, że temat bardzo stary, ale może Cię to nadal interesuje, a nie znalazłaś jeszcze odpowiedzi i jakimś cudem nadal zaglądasz na ten portal.
Wcześniej ktoś napisał, że Tara chciała razem z Kelly popełnić samobójstwo. To prawda. Kelly podpuściła Tarę, że się na to zgadza, że też ma dosyć życia. Przez to Tara przestała być czujna, Kelly zabrała jej pistolet i wygramoliła się z auta, ratując je obie. Nie wiem jak to się dokładnie stało, chyba nie pokazali, ale Tara trafiła do szpitala psychiatrycznego (?) coś w tym rodzaju i tak wątek się zakończył

xxberzerkxx

A no jeszcze wcześniej Kelly odkryła, że rodzice Tary, wbrew temu co mówiła, próbowali się z nią kontaktować. Kelly zadzwoniła do nich, że Tara jest z nią i po tym pobycie w szpitalu to oni się nią zaopiekowali.

xxberzerkxx

Hej xxberzerkxx, dzięki za odzew!
Temat w sumie dalej aktualny, bo szczerze mówiąc, to dalej się jedynie przymierzam do obejrzenia.
Planowałam oglądnąć wszystkie odcinki po kolei, a że jest ich od groma, to nie wiem, kiedy się za nie zabiorę.
Tak więc dzięki za streszczenie fabuły!
Pozdrawiam!

xxberzerkxx

Dodam, że gratuluję bardzo dobrej pamięci, w końcu serial ten ma już ładnych parę lat :)

SilverShade

Nie ma sprawy :) Akurat niedawno oglądałam ten odcinek :D
Od roku (?) oglądam od początku na cbs drama. Niedawno skończył się 6 sezon, ale nie wiem czy puszczą 7 i dalej. Trzeba będzie poszukać w internecie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones