Biały Lotos
powrót do forum 2 sezonu

W drugim sezonie byłem bardzo związany emocjonalnie z kilkoma postaciami, jak na nich patrzyłem to widziałem swoje smutne życie. Jestem taki sam jak Albie, nieśmiały, miły, grzeczny, wierny, chyba przystojny, ale zawsze dziewczyny wybierają kolegów co mają już dziewczyny, żony, rodziny. Niby szukacie faceta co będzie was szanował i do tego będzie wierny, ale chemie czujecie do tych nieodpowiednich. Miałem nadzieje, że młody zwiąże się z Lucia, była piękna i zachowałbym się identycznie jak on.
Kolejny przykład z mojego życia to związek Harper i Ethana, miałem podobną relację z moją ostatnią dziewczyną. Cały czas zastanawiam się czy go zdradziła, czy to była tylko zagrywka z jej strony, żeby Ethan miał taką samą rozkminę co ona. Z drugiej strony jak Cameron gładził ją po nogach, było widać, że jej się to podoba. Osobiście, nie wytrzymałbym psychicznie nie wiedząc czy do czegoś doszło i to co zrobił Ethan, to jedyne lekarstwo na ratowanie małżeństwa.
Cztery lata temu byłem na Sycylii i jeden dzień spędziliśmy właśnie w Taorminie, fajnie się oglądało wiedząc, że się tam było, poznając te miejsca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones