serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Bloodline

2015 - 2017
1 godz.
7,3 8 526
ocen
7,3 10 1 8526
Rodzeństwo Rayburn odkrywa sekrety związane ze swoją przeszłością, gdy ich brat powraca do domu. więcej mniej
Bloodline zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy, inną nagrodę oraz 11 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Bloodline
Zwiastun nr 1 (sezon 1) 2:16
nr 1 (sezon 1) 2018-02-02T14:57:31 https://fwcdn.pl/webv/52/12/45212/snap1.45212.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/187/708487/bloodline___official_trailer__hd____netflix.vp9.1080p.webm

Danny (Ben Mendelsohn) - najstarszy z rodzeństwa i jednocześnie czarna owca rodziny powraca po latach do domu. Niespodziewany przyjazd na rodzinną uroczystość okazuje się próbą naprawienia relacji, która spotyka się z odrzuceniem. Krewni nie są skłonni zaakceptować powrotu syna marnotrawnego, którego pojawienie się odbierają jakoDanny (Ben Mendelsohn) - najstarszy z rodzeństwa i jednocześnie czarna owca rodziny powraca po latach do domu. Niespodziewany przyjazd na rodzinną uroczystość okazuje się próbą naprawienia relacji, która spotyka się z odrzuceniem. Krewni nie są skłonni zaakceptować powrotu syna marnotrawnego, którego pojawienie się odbierają jako rodzaj złego omenu. Obecność Danny'ego przywołuje bowiem niewygodne wspomnienia. Komfort i spokój rodzinnego ośrodka w idyllicznym Florida Keys zostaje zaburzony, a stopniowo odkrywane okoliczności tragicznego wypadku sprzed lat rzucają nowe światło na oblicze klanu Rayburnów.

na podstawie
Todd A. Kessler (materiały do scenariusza, historia) /
dystrybucja
Netflix
studio
KZK Productions / Sony Pictures Television
tytuł oryg.
Bloodline
inne tytuły
Zdjęcia do serii kręcono w archipelagu Florida Keys (Floryda, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych