PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480993}

BrzydUla

6,4 57 295
ocen
6,4 10 1 57295
5,6 5
ocen krytyków
BrzydUla
powrót do forum serialu BrzydUla

Jak można tak wysoko oceniać serial dla sprzątaczek i pomocy domowych.
Przecież to jest tragiczne. Właściwie to tragicznie świadczy o was. Bo o was świadczą wasze gusta.
Ten serial jest zdecydowanie w złym guście.

ocenił(a) serial na 8
michalkcb

o gustach chłopcze sie nie dyskutuje. a serial był naparwdę ok. Pozdr.

cronin35

Uważam że polska Brzydula jest lepsza od amerykańskiej. A zobacz ocenę amerykańskiej!

ocenił(a) serial na 5
cronin35

Popieram, dobry serial obrazujący życie POturbowanych umysłowo ludzi.

ocenił(a) serial na 1
cronin35

Ja nie dyskutuję o gustach.
Ale gusta świadczą o ludziach.

użytkownik usunięty
michalkcb

Po pierwsze o gustach sie nie dyskutuje pod warunkiem ze ma sie ten gust a wy pustaki jestescie bezgustu.

Po drugie orginalna to Brzydula Kolumbijska a nie jakas Amerykanska.
http://www.filmweb.pl/f104036/Brzydula,1999

Kolumbijska bije na glowie polskie TVNowskie siki. Z reszta leciala Kolumbisjka wersja kiedys w TVN ale byliscie wtedy w podstawowce dzieci. Tak wiec dzieci nic nie widzialy i nie slyszaly...

Po 3 zeby dac temu czemus ocene powyzej 5trzeba byc pierdola. Czytasz to? Wlasnie powinienes sobie uswiadomic ze ty i twoi znajomi to pierdoly bezgustu. Nie marw sie dziecko znajdziesz swoja pare haha

nene nenene gupi gupi gupi! co to ma być , najazd na ludzi, trzymaj lejce mocniej panie ułanie.
Kolumbijska brzydula, hehe te dwa słowa razem daja radę

widziałem kolumbijską i była miliard razy lepsza od polskiej ale ja porównałem że na nasza jest lepsza od amerykańskiej czytaj ze zrozumieniem! i jak byś chciał/chciała wiedzieć to nie chodziłem wtedy do podstawówki! może ty chodziłeś lub teraz chodzisz! DZIECKO! jak ktoś ma inne zdanie od ciebie to nazywasz go dzieckiem? no to wybacz ale moim zdaniem to ty zachowujesz się jak dziecko, 0 kultury osobistej i ogłady! masz chyba jakiś uraz z Brzydulą? nie wiem nie będe wnikać w twoje zachwiania emocjonalne!

ocenił(a) serial na 7

Ale on napisał że amerykańska, a nie oryginalna amerykańska :|

t0meg

piszcie tu bzdury

widziałeś conajmniej 5 odcinków BrzudUli, że się wypowiadasz?
serial absolutnie nie był gniotem ze względu na:

1.dobrych aktorów
2.porządne dialogi, cytowane nawet wśród internautów, co jednak o czymś świadczy
3.wartka akcja
4.wiarygodna gra aktorska
5.humor
6.sceneria, dobór postaci do miejsc, uwiarygodnie akcji


Najwięcej o Brzyduli wypowiadali się "znafcy" którzy nie oglądali serialu, normalnie uwielbiam takich cwaniaków

ocenił(a) serial na 1
michalkcb

Wszystkie te serie "Brzyduli" są żenujące. To totalne dno. ;((

_Megan_

nie ma to jak myślenie stereotypami, dnem jest majka gdzie gada się o d...ie marynie

sorry ale w Brzyduli nie było gadek o niczym, tam były zawsze konkrety

ocenił(a) serial na 8
michalkcb

Żenujące jest to co piszesz, są gusta i guściki. Brzydula to najlepszy z tych TVN-owskich seriali, chodzi mi o Majkę, Julię i Prosto w serce. Fajnie dobrani aktorzy, fajny klimat serialu, barwne postaci, wiele zabawnych scen i tekstów.

ocenił(a) serial na 10
michalkcb

Ile odcinków obejrzałeś?
O gustach się nie dyskutuje.

Poza tym... nigdy nie oglądałam żadnego polskiego serialu- jak gdzies ktoś puścił "M jak Miłość" " pierwsza miłość" "julia" srulia i inne takie to wychodziłam z pokoju, tego nawet " w tle nie dało się słuchać:/
Brzydulę włączyłam z ciekawości jak teraz na tvn7 zaczeli puszczac ponownie. Pomyślałam wkońcu jakaś inna fabuła a nie te pelum molelum na każdym kanale.
No i przepadłam z kretesem! Nie mogłam się doczekać kolejnych odcinków i dwa dni temu na necie skończyłam serię.
Pierwszy i zapewne ostatni serial polski jaki obejrzałam.. Szkoda, że takie produkcje są krótkie a te "m jak mdłości" ciągną się przez trzy pokolenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones