PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95626}

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

CSI: Crime Scene Investigation
7,2 44 226
ocen
7,2 10 1 44226
7,2 5
ocen krytyków
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

jak oceniacie odcinki po zmianie obsady? do którego sezonu opłaca się oglądać serial? a może całość jest super? :)

bebo

Jak dla mnie serial zaczął tracić po odejściu Langstona w 11x22. Już sam wątek Haskella był naciągnięty do granic możliwości. W sumie z sezonów od 12 do końca to w zasadzie w 15 sezonie był seryjny, ale nie ogarnąłem o co tam chodziło (w zasadzie on zabił Finn) i 14x21 (wprowadzenie do Cybera).

bebo

Od końca 8 sezonu zaczynają się zmiany w obsadzie - odchodzą kolejni bohaterowie, wtedy serial znacznie u mnie stracił. Moim zdaniem fajnie zakończyć na sezonie 6 albo początku 8.

bebo

Ja teraz oglądam 12 sezon na Puls 2. Wciąż mi się podoba. W niedziele o 20:00 puszczane są nowe odcinki. Obejrzyj, moim zdaniem warto wciąż :)

ocenił(a) serial na 8
sandra_szwajcar

Obejrzałam do 15 sezonu (włącznie z 2 odcinkami z tegoż) i dalej się nie da .

sandra_szwajcar

No i niestety Puls 2 zaś przerwie po 12 sezonie...

bebo

znalazłam wątek odnośnie sezonów :)
serial mi się bardzo podoba, oglądałam go na bieżąco i skończyłam jakoś na 8 serii, teraz po kilku latach chciałam obejrzeć do końca serie ale mam wrażenie że ok.9 -10 serii zmienił się wygląd serialu, w sensie nie ma np. pokazanego życia prywatnego śledczych a w nowych seriach tłumaczą każdy swój ruch jak krowie na rowie, najpierw zrobiłem to a teraz robię tamto, tego nie było wcześniej, serial wygląda jak program na discovery. Nie wiem może się mylę. Ale chciałam obejrzeć do końca i jakoś mi ciężko idzie... Może ktoś ma podobnie..?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones