PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 819
ocen
8,0 10 1 13819
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

Dlaczego nie ma jeszcze napisów do ostaniego odcinka ??? Dziś premiera 11 cześci a napisów do 10 dalej brak. Na stronie dreamtem cały czas jest w tłumaczeniu i postęp zero procent :(

ocenił(a) serial na 10
_Simon

No tak... Szczerze? ? Oczekiwałam na takie pytanie ;D Otóż to tak po prostu na razie napisów nie będzie ;-( Jedna z wpólniczek Dream Team tzw. Ezria jak mi wiadamo, jest przez jakiś czas nieobecna i nie mogę odpowiadać za nią, kiedy te napisy będą, Jestem strasznie wkurzona, ale cóż zrobić?! Siła wyższa!!! Mogę powiedzieć jedynie, że jest mi strasznie przykro, ponieważ Chicago Fire od początku jego istnienia, nigdy nie było tak zlekceważone, jak stało się tym razem. W Polsce ma dużo fanów, którzy nieustannie śledzą losy bohaterów CF, siadając przed komputerem w każdym tygodniu, czasami zarywając noce...A tym razem od tak żadnej innej nie chce się przetłumaczyć. Mam nadzieję, że do końca tego sezonu się wyrobią

ocenił(a) serial na 9
ChicagoFireD

To lipa przecież jest ich trochę na Dream Team to nie mogę się podzielić przetłumaczyć każdy po 5-10 minut i można zrobić to szybko. Nic trudno to nie będę czekał oglądalne po ang na tyle język znam że jakiś sens zrozumie cóż zrobić ile można czekać jak się było nauczonym że napisy są odrazy to kuszą losy bohaterów.

_Simon

w tym roku do wszystkich seriali cos przywedrowaly opoznienia z napisami

ocenił(a) serial na 10
_Simon

mam dobra wiadomosc napisy juz sa ostrzegam przed ogladaniem prosze zaopatrzyc sie w chusteczki

użytkownik usunięty
_Simon

a co oni tak olali temat ucieczki z miejsca wypadku severida jakby nic sie nie stalo

Kontynuacja odcinka była w CPD

użytkownik usunięty
blkustosz

bezsensu

ocenił(a) serial na 9

Właśnie tu jest sens ten serial to trójca święta MED PD i Fire i tak się go ogląda. Sam z początku oglądałem tylko PD ale zmyśle skoro to fajne biorę za Fire i nawet nie wiem czy nie lepsze a jak miał być Med odrazu oglądałem. Wiesz jak to super szło ja przypadkiem właśnie włączyłem pierwsze Fire i patrzę wow jaki odcinek co z będzie z porucznikiem a tu zaraz po tym oglądałem bezpośrednio nawet PD i odrazu odcinek był właśnie o tym śledztwie i wszystko się wyjaśniło. To jest właśnie siła tego serialu że to historia 3 seriali i nieraz jak ktoś ogląda tylko jeden nie do końca znajdzie rozwiązanie każdej kwesti.

_Simon

med to syf kompletny :) najpierw było w pd 2 czesc a pozniej w fire 1 czesc bez sensu to zrobili

blkustosz

ale w pd było szybciej niz fire :/ 2 czesc a pozniej 1 w fire ?

ocenił(a) serial na 9
Marko81

Nie wiem jak ty to oglądałeś ale ja miałem tak że na fuksa pierwsze włączyłem Fire była ta cała akcja potem odrazu PD i szło dalej był ten wątek. Dla mnie właśnie super się im to udało i zrobiła taka ładna i składna całość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones