PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 820
ocen
8,0 10 1 13820
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

Oglądam nadal, ale robię to tylko dlatego, że akurat nie ma nic innego. Zaczyna mnie męczyć ten
serial, tyloma dramatami ile każdy z bohaterów ma w życiu można by spokojnie obdzielić parę
osób, wychodzi na to że w jednej remizie zebrali największych pechowców i nieszczęśników tego
świata. Może mają takie kryteria rekrutacyjne: - Ile razy w ciągu zeszłego roku zawalił się panu/pani
świat na tą śliczną główkę? - Zylion! - Super, jest pani/pan przyjęta. Ja wiem, że to serial
dramatyczny, ale mogliby tak jak np. w Housie skupić się bardziej na losach bohaterów, których
ratują, a prywatne perypetie traktować jako dodatek, w Chicago Fire jest takie stężenie
dramatycznych przeżyć bohaterów, że człowiek się po prostu puka w głowę.

ocenił(a) serial na 8
marcysia_mis

Dwa ostatnie sezony skupiają się głównie na Housie, w Chicago fire tylko ten łysy ma problemy, reszta jakieś tam drobne jak każdy w życiu.

ocenił(a) serial na 5
niko_filmweb

Albo nie dotarłeś jeszcze do tego momentu co ja (15 odcinek), albo to po prostu subiektywne odczucia. Oglądam, oglądam i jak już myślę, że już bardziej spapranego życia mieć nie można, to okazuje się że jednak się da. Dla mnie proporcje między losami bohaterów serialu a ratowanymi ludźmi są totalnie zaburzone. Ostatni odcinek, który oglądałam to już jakaś kpina była - ok. 7 minut akcji ratowniczych, reszta - wielkie nieszczęścia i dramaty. To był ostatni odcinek, więcej nie dam rady.

ocenił(a) serial na 8
marcysia_mis

Ale mi się te dwie laski bardzo podobają tak szybko nie odpuszczę ;) pozdro

ocenił(a) serial na 9
niko_filmweb

Ratowniczki są nice. Powinni osobny serial o nich zrobić (najlepiej erotyczny :) )

ocenił(a) serial na 8
Ja_pitole

chciał bym być dziewczyną tej blondi hehe

ocenił(a) serial na 6
marcysia_mis

Zdecydowanie się zgadzam, oglądając ostatni odcinek stwierdziłam, że to ile upchnęli zdarzeń dotyczących głównych bohaterów, mogliby ze spokojem wykorzystać w przeciągu paru sezonów. Niedługo im się pomysły wyczerpią przy takim tempie :) Coraz mniej jest to dramat o pracy straży pożarnej, a bardziej zmierza to w kierunku telenoweli, której akcja dzieje się w remizie i tyla- a szkoda, bo dobrze się zapowiadał ten serial.

marcysia_mis

SPOILER Z 01X19
Teraz jest dobre, Kelly i Shay chcą mieć dziecko, najlepsze było jak ona mu mówi że nie ma kasy na in vitro i będą robić normalnie, chłopak się cieszył a tu jednak kiszka, ojciec dał kasę i będzie sztucznie, biedny Kelly :P

ocenił(a) serial na 10
Kismet_

Ja liczę że Shay przeceniła swoje lesbijstwo i bd z Kelly'm. W końcu ma on takie damskie imię xd

Summer_Wine

Ja też na to liczę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones