Chirurdzy (2005)
Chirurdzy: Sezon 11 Chirurdzy sezon 11, odcinek 19
odcinek Chirurdzy (2005)

Szalona miłość

Crazy Love 43m
8,3 585
ocen
8,3 10 1 585
Chirurdzy
powrót do forum s11e19

s11e19

ocenił(a) serial na 10

Hej! macie jakieś przypuszczenia odnośnie Dereka? Swoja drogą mam dziwne wrażenie, że Alex pasowałby do Pierce, taka chemia się miedzy nimi wytworzyła jak mówił o tych jej zaletach i żeby się nie przejmowała tą nieudana randką, że aż mnie coś tknęło. Z drugiej strony dawno nie było żadnego specjalnego wątku z udziałem jego i Jo.

ocenił(a) serial na 8
peligroso_7

nie!!! Alex i Maggie? opropne połaczenie :D a Dereka pewnie porwała ta szalona lekarka z ktorą nie chciał miec romansu :D

ocenił(a) serial na 9
CrazyAndBeautiful

Oczywiście chcą żebyśmy myśleli, że uczestniczył w katastrofie samolotu, więc pewnie nie będzie. Albo nic mu się nie stanie. Alex i Maggie? Nie nie nie. Ale Alex pokazuje bardzo fajną stronę w tym sezonie.
Mogliby wprowadzić jakiegoś nowego lekarza do serialu a nie tylko baby i baby.. ;)

quesstia

Ja chce doktor Herman :<

peligroso_7

Koniec sezonu i znowu musi być jakieś "bum", jeżeli zamierzają odstrzelić Dereka, to już faktycznie pierwotna obsada będzie wspomnieniem i tak jak "Ostry dyżur" wszystko zakończy się gdzieś między 12-13 sezonem. Swoją drogą gdyby tak scenarzyści nie zabijali tych lekarzy, niektórzy mogli by powracać, chociażby na finał serialu, a tak robią non stop jakieś tragedię jakby ten szpital faktycznie był miejscem przeklętym.

ocenił(a) serial na 10
peligroso_7

Postać Dereka raczej nie zginie bo Patrick i Ellen podpisali dwuletnie kontrakty :) i oby tak było. Nie wierze, że przez te 10 lat nie opuscilam ani jednego odcinka :D i oby jeszcze kilka sezonów było przed nami bo nie wyobrażam sobie końca ;)

peligroso_7

Hm... Już podsuwali nam zdradę Mer, zdradę Dereka... Może do trzech razy sztuka i teraz dojdzie do tragedii. Da to też Mer zupełnie inne wątki na sezon 12.

ocenił(a) serial na 7
peligroso_7

Widziałam filmik promujący kolejny odcinek na ich facebookowym fanpageu i wynikało z niego, że Derek był świadkiem wypadku samochodowego. Nie wiem tylko czy w Seattle czy już w Waszyngtonie. Jakiś samochód go wyprzedzał a później koziołkował i on z tego samochodu wyciągał jakąś babkę. Po czym samochód oczywiście eksplodował. Przez moment przeszło mi przez głowę, że może zginął w trakcie tej eksplozji. Ale przecież Jackson miał podobną sytuację z autobusem i wyszedł cało. Ale kto wie? Trzymam kciuki żeby nic nie było a jedynie pomaganie tak mu zaprzątnęło głowę, że nie zdążył na spotkanie ani nic :P

Co do wcześniejszej rozmowy. Alex i Maggie- nie nie NIE! Aleg i Jo to naprawdę super sprawa.
A tak swoją drogą Alex zawsze był bardzo ciekawą i sympatyczną postacią, ale w tym sezonie jest po prostu moim mistrzem. To jak lawiruje między tymi wszystkimi babami, które go otaczają to super sprawa. Fajnie mieć takiego przyjaciela.
I rzeczywiście mogliby wprowadzić do stałej obsady jakiegoś fajnego lekarza bo wykruszają się...i brakuje czasem męskiego punktu widzenia.

ocenił(a) serial na 7
mroziaczek

"no i masz babo placek" z Derekiem niestety

peligroso_7

Ostatnia scena jak Mer ma napisane ' Derek??' Na notesie. Dla mnie to tak wygladalo jakby ona nie wiedziala kto to Derek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones