PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199096}

Czarodziejka z Księżyca

Bishōjo Senshi Sailor Moon Sailor Stars
7,7 13 265
ocen
7,7 10 1 13265
8,0 2
oceny krytyków
Czarodziejka z Księżyca
powrót do forum serialu Czarodziejka z Księżyca

Kiara, Neoma

użytkownik usunięty

znowu przekroczyłyśmy 1000 postów:D

Kiara również nie mogę się doczekać Mamoru:D a na Ścieżki to z rok, półtora trzeba będzie poczekać, ale warto, warto:)

ocenił(a) serial na 8

A ja mówiłam, żeby oglądać i czytać, tylko jak jest skończone :)
O Mamoru nic nie napisali - ale on musi być, nie?
Tak ogólnie, to w mandze chyba Mamoru jest delikatniej zbudowany? Ktoś ma podobne wrażenie?

ocenił(a) serial na 9
Neoma

No jak chciałam coś dopisać i zobaczyłam że przekroczyłyśmy limit to znowu wpadłam w panikę ale na szczęście Miśka znowu nas uratowała i założyła nowy temat ;) No tak Mamoru jest sto razy ładniejszy w anime, w mandze ma kolczyk :/ ale przeraża mnie trochę ten rysunek tutaj Mamoru wygląda okropicznie http://fc01.deviantart.net/fs70/i/2013/136/1/1/sailor_moon_2013__tuxedo_kamen_pr omo_by_scpg89-d57f4h7.png Miśka obejrzałam wersję aktorską "Lovely Complex" na moje oko aktorzy grający Risę i Otaniego są świetnie dobrani ale sztywno grają, porażką jest za to Nobu strasznie odbiega od pierwowzoru :( Miśka oglądałaś ten film???

użytkownik usunięty
kiara_94

Neoma anime staram się oglądać zakończone, a mangi kupuję na bieżąco. Niedawno ogłosili, że powstanie anime na podstawie jednej z mang, które kompletuję. Także na nie trzeba będzie czekać:)

Kiara no faktycznie Mamoru wygląda okropnie na tym zdjęciu. Dramę LC oglądałam, ale nie bardzo mi się podobała. Taka średnia na jeża. Anime do pięt nie dorasta.

ocenił(a) serial na 9

No wiadomo że anime to arcydzieło!! Neoma polecamy Ci to anime :) najbardziej chyba lubię ten fragment jak Risa przeklina Otaniego że będzie się kurczył codziennie o 1cm i że za 156 dni całkiem zniknie ;) ta scena jest akurat i w anime i w dramie :D No Miśka ale musisz przyznać że aktor grający Otaniego jest świetnie dobrany i jest całkiem całkiem z wyglądu :D

użytkownik usunięty
kiara_94

Mnie tam się on nie podobał.
Co do anime, to najbardziej lubię ten moment, kiedy Otani mówi Risie, że chce zostać nauczycielem, a ona wtedy wiruje i się śmieje "Otani sensei, Otani sensei". No lężę i kwiczę, ze śmiechu:) albo wtedy, kiedy pojawia się Suzuki. Risa dostaje miłosną strzałą w głowę, a z Otaniego robi się diabełek:D:D:D

ocenił(a) serial na 9

No to z tym Suzuki też było śmieszne, no kto by pomyślał że tak to się ułoży, pomagali sobie nawzajem w sprawach sercowych , dostali kosza a potem się w sobie zakochali :D Oj tam oj tam Otani jest faaajny w dramie, ale wersji animowanego i tak nic nie pobije zwłaszcza jego głosu :D Takie w sumie mam mieszane uczucia co do Maity -senseia, ta cała jego magia xD takie to trochę naciągane było jak zdradził że potrafi używać magii, no chyba że to tylko wyobrażenia Risy.

użytkownik usunięty
kiara_94

Pewnie jej tak powiedział na poprawę nastroju:) a głos Otaniego jest IDEALNIE dobrany do postaci! Po prostu mistrzostwo:)

ocenił(a) serial na 8

A to dopiszę do listy planowej :) W sumie od dawna nic nie widziałam. Czasu brak :(

użytkownik usunięty
Neoma

Nie zapomnij o Fushigi Yuugi:) coś jeszcze Ci polecałam, ale nie pamiętam. Nie wiem czy Saiunkoku Monogatari, czy Full Moon wo Sagashite.

ocenił(a) serial na 9

Neoma na początku tej listy oczekującej to musi się znaleźć Lovely Complex potem dopiero inne ;) a Itazure na Kiss już chyba oglądałaś czy tylko dopiero Peach Girl??

ocenił(a) serial na 8
kiara_94

Fushigi Yuugi jest na pierwszym miejscu :) Tylko Peach girl, czyli Itazure też trzeba dopisać.
Ale że nie ma tak dobrze, to wy sobie dopiszcie prekurki czy chociaż Wedding Peach :) A Kiara rayearth.
Natomiast z czasem krucho, póki nie skończę wypociny. Rózowy bachor trudno się pisze.
A jak się zapatrujecie ma okulary i kolczyk Mamorka? Czy ma go w mandze, czy tylko na obrazkach?

ocenił(a) serial na 9
Neoma

Nie denerwuj mnie tym kolczykiem... jak Mamoru będzie w kolczyku to ja hejtuje całe anime. Chociaż do okularków to ja nic nie mam :)

użytkownik usunięty
kiara_94

Mnie tak się podobał z kolczykiem. Ma go w mandze cały czas. I w ogóle w mandze był taki "zadziorny". Oczka miał takiego łobuza:D Neoma ciesze się, ze FY masz na pierwszym miejscu:) właśnie skończyłam je oglądać. To już po raz 3 czy 4:D matko jeszcze mnie oczy pieką od wycia. KOCHAM! Te prekurki czy WP bym obejrzała, ale nie ma po pl:( teraz mam w planach zacząć jeszcze raz oglądać Fairy Tail, bo od 5ego kwietnia nowe odcinki wychodzą:) muszę sobie wsio przypomnieć:)

ocenił(a) serial na 8

Coś się kreskóweczki nie starają...

użytkownik usunięty
Neoma

??

Dziewczyny skończyłam dziś oglądać Shingeki no Kyojin i jestem zabita. Leżę i nie mam siły wstać. Co to za anime!

użytkownik usunięty

http://www.youtube.com/watch?v=XMXgHfHxKVM

aż ciarki przechodzą

ocenił(a) serial na 9

Obejrzałam opening, rzeczywiście dynamiczny takie rycerskie wojenne klimaty, ono porusza wszystkie wojny świata?? :)

użytkownik usunięty
kiara_94

Nie, nie. W tym anime ludzie walczą o przetrwanie z tytanami, którzy ich pożerają:D dużo walk, krwi, trupów, ale anime na prawdę wciągające. Super! I manga niedługo u nas wychodzi:)

ocenił(a) serial na 8

Opening powala. To jest to Shingeki no Kyolin?

ocenił(a) serial na 8
Neoma

A ja dostałam wiadomość od osoby, która popiera moją akcję obrony Mamorka :)

użytkownik usunięty
Neoma

Tak. Polecam anime, na prawdę mocne:D

użytkownik usunięty

Shingeki no Kyojin

użytkownik usunięty

Dziewczyny Naoko Takeuchi będzie w Polsce! Co prawda dopiero w przyszłym roku na konwentcie Pyrkon (może słyszałyście o tym festiwalu). JPF podjęło współpracę ze swoimi autorami i co roku będzie któryś na Pyrkonie! Pierwsza będzie autorka SM:D

ocenił(a) serial na 9

ale super Naoko w Polsce musimy jechać ją zobaczyć!!! Ale o tym Pyrkonie to nic nie słyszałam :(

użytkownik usunięty
kiara_94

Kiara wybacz, ale to bym taki mały żarcik prima aprilisowy:) choć prawdą jest, że to Studio JG podjęło współpracę ze swoimi autorami i oni będą ich zapraszać na Pyrkon. Pyrkon jest to festiwal fantastyki, Odbywa się co roku w Poznaniu. Zbierają się tam nie tylko fani fantasy (książek i filmów), ale także fani wszelakich gier (komputerowych, planszowych, karcianych) oraz fani mangi i anime:) Pyrkon jest największym faestwalem fantastyki w Europie. Trwa cały weekend. W tym roku było ponad 24000 uczestników! Chciałabym kiedyś na niego pojechać. Wydawnictwa mangowe mają zawsze świetne atrakcje. Np Studio JG wynajęło z jakiegoś muzeum czołg (czy coś podobnego) na promocję swojej nowej mangi! A jak w przyszłym roku mają się jeszcze autorzy pojawiać. Ach...to na pewno wspaniała impreza:) JPF mogłoby wziąć z nich przykład i na prawdę zaprosić Naoko Takeuchi:)

ocenił(a) serial na 9

Ojacie ale Miśka udany żart naprawdę uwierzyłam :D no na taki festiwal chętni bym też pojechała może się kiedyś spikniemy we trzy i pojedziemy heheh :) tylko w jakim to jest miesiącu? Ekstra by było gdyby to było w wakacje :)

użytkownik usunięty
kiara_94

To dobrze, że żart się udał:) Pyrkon zawsze się odbywa w pierwszy weekend po równonocy wiosennej. W tym roku odbywał się między 21-23 marca.

ocenił(a) serial na 8

Hehehe, ale fajnie byłoby zapytać Naoko np. co to jest talia... Taka okazja stracona, ech :)

użytkownik usunięty
Neoma

Nie traćmy nadziei :) jak JPF postanowi zaprosić swoich autorów, to może Naoko przyjedzie :)

ocenił(a) serial na 9

Okaże się jeszcze kiedyś, że Miśka wykrakała i Naoko przyjedzie xD

użytkownik usunięty
kiara_94

Ale wtedy by były jaja:D dyma by mnie rozpierała:]

ocenił(a) serial na 9

Hej :) teraz wciągnęłam się w kolejną koreańską dramę, dziewczyny gorąco wam polecam, zwłaszcza tobie Miśka bo wiem, że to twoje klimaty :) "My girl" są napisy po polsku!! http://www.love-drama.pl/node/769/www.hanakuor.webd.pl pierwszy i drugi odcinek jest taki sobie ale naprawdę się wciąga od 3 odcinka :D

użytkownik usunięty
kiara_94

Ło jaki opis skomplikowany:D teraz nie mam za bardzo czasu, ale może w przyszłym miesiącu obejrzę. Dam znać:) cały czas mam ochotę na tajwańską wersję InK, ale nigdzie nie ma pl napisów;(

ocenił(a) serial na 9

a masz na myśli Itazure na Kiss?? no ta "my girl" jest trochę do tego podobna też mamy takiego sztywnego faceta który skrywa dobre serce, super komedia romantyczna :D

użytkownik usunięty
kiara_94

tak, chodzi mi o Itazura na Kiss. Oglądałam już koreańską wersję. Była świetna! Pisałam Ci już o niej, to "Playfull Kiss". Chcę jeszcze zobaczyć tajwańska (ponoć jest identyczna jak manga), ale nie ma napisów;(

użytkownik usunięty

Dziewczyny kojarzycie może Fairy Tail? To jego w moich ulubionych anime, w zeszłą sobotę weszła nowa seria na ekrany. Mangę czytam na bieżąco, jest świetna! No mniejsza z tym. Zobaczcie jaka była dziś niespodzianka na koniec rozdziału:D padłam i nie wstaję:D
http://fairy-tail.pl/manga/?manga=Fairy%20Tail&chapter=380_pl

użytkownik usunięty

jedno*

użytkownik usunięty

https://www.youtube.com/watch?v=UpzV34bTNGo To krótki filkim z Pyrkonu. Pokazane na nim jest Studio JG i sklep Yatta. Ten pan w okularkach na końcu co macha ręką, to założyciel w/w wydawnictwa i sklepu. Ach jak ja bym tak kiedyś chciała pojechać.

użytkownik usunięty

https://www.youtube.com/watch?v=UpzV34bTNGo

ocenił(a) serial na 9

no tak partnerzy nieśmiali ten facet aż się spocił :) A ten Pyrkon to super wygląda na tym filmiku normalnie można się poczuć jak w Japonii :D Ludzie jak ja bym się tak obkupiła chyba bym milion złotych wydała jakbym miała xD Fairy Tale raz obejrzałam jeden odcinek ale jakoś mnie nie wciągnęło i zaprzestałam oglądanie ;)

użytkownik usunięty
kiara_94

a widziałaś ten obrazek na końcu rodziału? Podałam wyżej linka

ocenił(a) serial na 9

no tak to ten o byciu nieśmiałym w związku? widziałam ;)

użytkownik usunięty
kiara_94

Nie wiem o co Ci chodzi:D
http://fairy-tail.pl/manga/?manga=Fairy%20Tail&chapter=380_pl strona 25

ocenił(a) serial na 8

Za tydzień podobno mają ogłosić podkładających głosy i pokazać wizerunki głównych postaci!

użytkownik usunięty
Neoma

No w końcu! To czemay na informacje:)

użytkownik usunięty

czekamy*:D

ocenił(a) serial na 9

No Miśka bo na tym linku co mi podałaś to wyskakuje taki obrazek pt" nieśmiałość w związku" to chyba nie miało być to xD

użytkownik usunięty
kiara_94

Łee to jakieś dziwactwa Ci wyskaują:/ ja jak klikam, to jest rodział mangi (25 stron) i ta ostania strona jest MEGA! Są tam panowie z Fairy Tail przbrani za Sailorki. Miny mają genialne! Jeszcze ten tyuł "Sailor Men":D szkoda, że nie możesz zobaczyć

ocenił(a) serial na 8

Ja widziałam :)
Ciekawe, czy Mamorka też pokazą? I od razu wszystkie Czarodziejki?

użytkownik usunięty
Neoma

Mam nadzieję, że pokażą wszystkich. Ciekawe czy Czarodziejkom głosy podłożą te same seiyuu. Czekam też na trailer:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones