Czysta krew
powrót do forum 7 sezonu
ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 10
monique1600

niestety :(

ocenił(a) serial na 4
monique1600

Uff i całe szczęście, może w miejsce tej bajeczki HBO zacznie kręcić jakiś porządny serial:)

ocenił(a) serial na 8
pokemon227

Ja mam wrażenie, że już nic dobrego nie powstanie. Wszystkie dobre seriale się skończyły.

użytkownik usunięty
monique1600

Vikings?
Tylko to nie jest pitu pitu dla nastolatek o wampirach

ocenił(a) serial na 4

Jest jeszcze House of Cards i Detektyw:)

pokemon227

A ten nowy serial Pozostawieni? albo Zakazane Imperium...

użytkownik usunięty
pokemon227

Jest co wymieniać.

ocenił(a) serial na 10
theszymonfilipiak

duzo jest opinii fanow ze to dobry moment na zakończenie serialu, bo ciągniecie na sile moze skonczyc sie niekoniecznie dobrze

ocenił(a) serial na 9
sarah496

serial powinien zakończyć się na 5 sezonie, właśnie od 5 brakowało już logicznych pomysłów...

ocenił(a) serial na 3
irlandia28

Not true. Już w 2 brakowało logicznych pomysłów.

irlandia28

nie wiem jak Wy ale ja wlasnie skonczylam ogladac i musze przyznac, ze pierwsze 4 sezony tak mnie wynudzily, ze ogladalam ten serial z bolem tylko dlatego bo nie mialam co ogladac... moze sie nie znam i nie mam gustu ale jak dla mnie ten serial dopiero zaczal byc wciagajacy i ekscytujacy ostatnie dwa sezony a tak to chlam, to samo breaking bad nad ktorym sie wszyscy zachwycaja jaki jest cudowny a ja czekalam az sie skonczy i wynudzilam sie jak nidgy, najnudniejszy serial ever... a co do true blood ten sezon bardzo mi sie podoba (ostatni) i jest najciekawszy ze wszystkich, szkoda ze wlasnie teraz sie konczy , chociaz faktycznie logicznych pomyslow to tam nie ma od samego poczatku ;]

ocenił(a) serial na 9
Hitty

każdy ma inny gust więc staram się nie oceniać ludzi po tym co sądzą o danych filmach czy serialach
bo akurat dla mnie Breaking Bad jest serialem genialnym...

irlandia28

no okej, duzo osob uwaza Breaking Bad za genialny i ja tego nie krytykuje tylko zastanawiam sie (bez zlosliwosci) co w nim genialnego? fabula dla mnie byla nudna, mega nudna, zabawny nie byl w ogole, ciagnace sie flaki z olejem, ani akcji, ktora trzyma w napieciu, ani humoru, ani nic. W dodatku Skyler, ktora mialam ochote zatluc byla tak irytujaca postacia. Obejrzalam wszystkie odcinki i zastanawiam sie na jakiej podstawie ten serial osiagnal taka popularnosc? Czy ktos moglby mi napisac? bo raczej widze w sobie jakis defekt jesli dla wiekszosci serial jest genialny a dla mnie jednej nie, no to cos ze mna jest nie tak i zastanawiam sie co :) dlatego prosze o odpowiedz :)

ocenił(a) serial na 8
Hitty

Wydaje mi się, że ogromna popularność tego serialu to zasługa przede wszystkim dopracowanej historii. Tam wszystko ma ręce i nogi, a każda scena czemuś służy. Fabuła natomiast to już rzecz gustu - na przykład dla mnie generalnie była ciekawa, choć były i nudniejsze momenty (szczególnie na początku). Poza tym, mnie tam serial w kilku miejscach porządnie zaskoczył, śmieszne teksty też się zdarzały. A Skyler nie była dla mnie irytująca, po prostu trzeba umieć postawić się na jej miejscu. No bo co ona miała robić? Siedzieć cicho i pozwalać mężowi na robienie jakichś dziwnych rzeczy na boku? No cóż, nie siedziała cicho, no i przez to wyszła na marudzącą jędzę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones