Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera (2022)
Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera: Sezon 1 Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera sezon 1, odcinek 1

Odc. pierwszy

Episode One 50m
7,6 1 166
ocen
7,6 10 1 1166
Dahmer Potwór: Historia Jeffreya Dahmera
powrót do forum s1e1

2 policjanow znajduje goscia, ktory prowadzi ich do domu typa ktory chcial go zabic.
Policjanci prowadza sobie kulturalna rozmowe, wchodza do mieszkania gdzie wali trupem, jeden idzie szukac kluczyka od kajdanek, mija zakrwawione łóżko, beczke z kwasem w rogu pokoju.

Pełna chillerka. Nawet broni nie wyciągneli. W tym momencie wyłaczam bo nie dam rady dłuzej.
Moze pozniej jest lepiej skoro oceny 8, ale mnie to pokonało

ocenił(a) serial na 8
peacefighter24

A wystarczyło obejrzeć 3 minuty więcej i taki głupi komentarz by nie powstał

ocenił(a) serial na 9
knarolskaa

Dokładnie, aż szkoda czytać takie wysrywy

knarolskaa

No właśnie nie.
To, że policja zareagowała po znalezieniu i spokojnym przeglądaniu zdjęć, nie jest usprawiedliwieniem tego, co peacefighter24 napisał. To, co zauważył, jest faktem. Spokojnie kilka przesłanek było, by reakcja była dużo bardziej adekwatna. Samo ominięcie śmierdzącej trupem beczki żeby spokojnie podejść do szuflady to jakaś kpina.

Poza tym odcinek jest usypiający. Nudne sceny z nudnymi dialogami rozpoczynają serial zanim człowiek w jakikolwiek sposób się zaciekawi historią czy bohaterami.
Ujęcia portretowe, w przybliżeniu, kręcone z ręki są irytujące.

Gusta guściki, ale ocena ponad 6 za ten odcinek, dla mnie jest czymś niepojętym.

peacefighter24

Ja wytrwałem do końca, nie zrobiło się ciekawiej, a ten brak logiki nie został jakoś usprawiedliwiony. Ojjj trudno będzie się zmusić do 2 odcinka.

ocenił(a) serial na 9
Brzezmic

Tylko, że to jest na faktach i policja faktycznie była tak bezczynna

Kinia_Muzyczna

Rozumiem, ale bezczynność policji na zgłoszenia, a bezczynność podczas przeszukania to dwie różne sprawy. Myślę, że zachowanie policjantów podczas przeszukiwania mieszkania jest jednak wymysłem scenariusza, a nie odzwierciedleniem stanu historycznego.

ocenił(a) serial na 9
Brzezmic

To poczytaj o sprawie, bo dokładnie tak to wyglądało jak na filmie. Nawet ich kwestie są 1:1

Davidsoon

Poczytałem. Nie znalazłem informacji by obok łóżka stałą prawie otwarta i brudna beczka z kwasem. Jest zdjęcie czystej i dobrze zamkniętej w jakimś koncie. W serialu policjant zwraca uwagę na smród — swąd zwłok jest dość specyficzny, później zwraca uwagę na beczkę... Jak tak to wyglądało w rzeczywistości (choć takiego opisu nie znalazłem) to wyglądało skrajnie głupio.

Brzezmic

Ale gdyby to był wymyśl scenarzysty, to raczej ten chłopak by żył...

mar_kli

który chłopak? Pisząc o wymyśle scenarzysty, miałem na myśli zachowanie policjantów w mieszkaniu, czy rozmieszczenie przedmiotów.

Brzezmic

Aaa myślałem że chodzi o inną scenę a Ty masz na myśli pierwszy odcinek...

mar_kli

dokładnie. Gdzieś tam wyżej napisałem, że nie będzie łatwo po pierwszym włączyć drugi. Dla mnie zupełnie brakuje zbudowania emocji, które pozwoliłyby zaciekawić się w film pozbawiony akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones