PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862354}
7,4 50 475
ocen
7,4 10 1 50475
6,8 17
ocen krytyków
Dahmer Potwór: Historia Jeffreya Dahmera
powrót do forum serialu Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera

Może być ale ...

ocenił(a) serial na 6

Gacy był ciekawszą postacią mi się wydaję niż Dahmer twórcy zrobili pomyłkę w wyborze głównego ,,bohatera,, albo Ted Bandy też o wiele ciekawsza postać seryjnego mordercy i straszniejsza ,serial momentami nudny.

użytkownik usunięty
dawidoff1

Hmm, ale film o Bundym juz wypuscili pare lat temu, ja mysle ze lepiej by sie skupili wlasnie na takich mordercach jak Gacy, Ed Gein i Richard Ramirez - kazdy powinien dostac osobny serial, w koncu ten o Dahmerze to tylko wstep do dalszej serii o tej tematyce :) Pozdro

ocenił(a) serial na 6

Wsumie racja ale filmy o Bundym były słabe;)

użytkownik usunięty
dawidoff1

Nie ogladalam, wiec nie sie nie wypowiem - ale ten wstep do historii o Wayne Gacy byl faktycznie niezly!

Faktycznie o Gacy było dużo w końcowym odcinku. Ale jeśli powstałby podobny serial o nim, to nie wiem czy chciałabym go zobaczyć.
Sposób w jaki klaun mordował jest za mocny, żeby zrobić o tym serial na podobnej zasadzie co serial o Dahmerze. Mi starczą seriale dokumentalne.

ocenił(a) serial na 9
dawidoff1

Polecam poczytać o mordercach z Europy. Niektórzy z nich zawstydzają tych z US... pod kątem zbrodni i ilości morderstw.

ocenił(a) serial na 6
Bianka66

A co polecisz do przeczytania?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones