PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874439}
5,7 2 006
ocen
5,7 10 1 2006
Dan Brown's Zaginiony symbol
powrót do forum serialu Dan Brown's Zaginiony symbol

Użytkownicy IMDb

10 566 użytkowników IMDb dało średnią ważoną głosów 6,4 / 10 .. To jest najwieksza baza filmowa i w dodatu wiarygodna..

ocenił(a) serial na 5
Jaroslaw_Antolec

To ile bys mu dal?

ocenił(a) serial na 4
Jaroslaw_Antolec

Serial raczej z tych słabszych. Fabuła, dialogi oraz główny bohater na bardzo niskim poziomie. Dla mnie max 5.

tomekguru

serial dostał kasacje po 1 sezonie :D

Antenelles

Dostał kasację bo się "nie oglądał" a poza tym w pierwszym sezonie wyczerpali materiał źródłowy więc kontynuacja pod tytułem Zaginiony Symbol nie miałaby żadnego sensu.

ocenił(a) serial na 4
Jaroslaw_Antolec

Max 5 ludzi w kadrze, zazwyczaj 1-3, ludzie pojawiający się znikąd (Sato wychodzi momentami chyba ze ściany) , kilka ciekawostek i mocno średnie aktorstwo. Zmarnowany potencjał.

Jaroslaw_Antolec

Tylko, że IMDB usuwa często nie przychylne opinie w serialach amazonu jako iż jest to ich serwis

Jaroslaw_Antolec

To musisz mieć strasznie niskie wymagania.

Ten serial przecież nie zasługuje na ocenę wyższą niż 3/10. To jakaś biedna produkcja o budżecie paradokumentów Polsatu z marnej klasy aktorami.

Ok, książki Browna nigdy nie były pionierskie pod kątem fabuły, czy intrygi. Ich siłą jest spektakularne łączenie faktów, mitów i teorii spiskowych i naprawdę świetne wplatanie w nich najsłynniejszych zabytków i miejsc kultury. Dlatego produkcje oparte o książki Browna już na wstępie powinny mieć realizacyjny rozmach w pokazywaniu tych wszystkich Luwrów, Watykanów, czy Kapitolów.

Serialowy "Zaginiony symbol" to jakieś bieda plany filmowe, wąskie kadry, statyczne ujęcia i 3-ech statystów na krzyż w tle. To już telewizyjni Łowcy skarbów z 1999 (z Tią Carrie) miały większy rozmach w realizacji. A całość jeszcze na dodatek potęgują wyjątkowo kiepscy aktorzy w rolach głównych. Wyciągnięci chyba z jakiś list totalnych z-klasowych artystów, którzy zatrudniani są przez normalniejsze produkcje do grania jakiś epizodów.

Ja odpadłem po 1 odcinku, na kolejne już nie chciałem tracić czasu, bo życie jest za krótkie za kiepskie produkcje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones