Dark
powrót do forum 3 sezonu

Żenada

ocenił(a) serial na 9

Wielkie Brawa dla twórców,pokazli w jaki niepowtarzalny sposób można zje... jeden z najlepszych seriali ostatnich lat

ocenił(a) serial na 8
bara1910

trzeci sezon trzyma poziom i gładko wszystko wyjaśnia, przy okazji udawadniając, że był przemyślany od samego początku.

najważniejszy wniosek płynący z serialu - nawet ładne laski na starość robią się cholernie brzydkie

dlatego nie warto się chajtać.

ocenił(a) serial na 10
bara1910

Nie zrozumiałeś, dlatego masz taką kwaśną minke. Idz lepiej obejrzyj Stranger Things to zdecydowanie twój poziom będzie

bara1910

Końcówka zbyt płaczliwa.

ocenił(a) serial na 7
bara1910

Po obejrzeniu 3 sezonu moja ocena tego filmu spadła z 9 na 7. Ostatni sezon oglądałem z zaciekawieniem, choć spodziewałem się czegoś ambitniejszego i mniej "czułego" na koniec...

ocenił(a) serial na 9
Sobieski_Jan

jeśli spodziewałeś się czego innego na koniec, to znaczy że przespałeś pół serialu, albo nieuważnie oglądałeś ;)

ocenił(a) serial na 10
bara1910

a może jakieś argumenty? czy klasyczny płacz że "uuu słabe bo bz hepi endu".

ocenił(a) serial na 8
bara1910

Zgadzam się. 3 sezon jest okropny. Dużo nudnych dialogów o pierdołach, z których często nic nie wynika. Fatalna gra aktorki, która wciela się w Marthę. Poza tym ciekawych scen było dosłownie kilka i wszystkie ze świata, który widzieliśmy w poprzednich 2 sezonach np. Katharina i Urlich w szpiatlu, młody Mikkel/Michael, który wprowadza się do domu Kahnwaldów i jakby wszystko zaczyna do niego docierać, no i Elisabeth i Peter. Reszta to dno.

ocenił(a) serial na 10
oskar_krokodyl

To niestety prawda... Bardzo żal niewykorzystanego potencjału. Zamiast skupić się na rozwinięciu i wyjaśnieniu już istniejących wątków twórcy poszli w kierunku 2 światów i zrobiło się z tego słabe, zagmatwane sci fi. Wprowadzenie 2 świata to pomyłka moim zdaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones