Dark
powrót do forum 3 sezonu

#Me too

ocenił(a) serial na 8

Czy tylko ja mam wrażenie, że tworzenie alternatywnego świata, gdzie jonaszem historia ma być Kobieta (Marta Nielsen) jest pokłosiem akcji me too i polityki społecznej netflixa ?
Mam nadzieję że nie będzie to bardzo wyraźne i nie przyćmi całokształu serialu, który jest świetny w odbiorze

ocenił(a) serial na 9
gomu88

Można tak pomyśleć, jednak wydaje mi się, że chodzi po prostu o przejęcie roli Jonasa, który w równoległym świecie nie istnieje (najprawdopodobniej jest to właśnie ta rzeczywistość, o której mówiła stara Claudia). Martha jest Jonasowi najbliższa (poza ojcem), ich uczucie w znacznej mierze napędza fabułę, stąd pewnie wybór tej postaci.

ocenił(a) serial na 10
gomu88

Ten serial za bardzo nie przejmuje sie roznymi metoo czy blm.
Serial sklada sie z samych bialych aktorow, jest kompletnie apolityczny i chwala tworca za to. Serial to jest zbyt dokladnie utkana koronka, by miec miejsce na takie kwestie. Martha jako Ewa to akurat bardzo pasujaca do serialu koncepcja.

ocenił(a) serial na 8
gomu88

tak, tylko ty

ocenił(a) serial na 10
gomu88

Akurat jest to totalne przeciwieństwo polityki Netflixa, bo nawiązuje do Biblii i wątku Adama i Ewy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones