Anime po chlaniu robiło wrażenie przygnębiającego, smutnego oraz refleksyjnego. Generalnie produkcja poruszała ważne zagadnienia filozoficzno-egzystencjalne. Od strony technicznej wypada nieźle, grafika jest dobra, muzyka w tle skrupulatnie buduje napięcie tworząc klimatyczną atmosferę panującą w tymże barze. Warto...
Czy któryś z forumowiczów ma informację, gdzie można znaleźć pełną ścieżkę dźwiękową z tego anime? Niestety ciężko znaleźć pełną wersję (ok 1,25h), jedyna jaką znalazłem to na youtube, ale jest jedną ona zintegrowaną całością, co jest odrobinę niepraktyczne. Co do samego podkładu, to jest on naprawdę rewelacyjny, no i...
więcejCiekawy pomysł testami
I grami by osądzić te
Osoby , spore emocje podczas
Oglądania.
Planowałem dać 10 a dałem 9.
Zawiera absurdy i nie wyjaśnione wątki.
Absurdy.
Sędziowie nie mogą mieć emocji.
To pokazuje dwa absurdy .
1 Bez emocji nie są wstanie zrozumieć tych osób.
2 Emocję utrudniają wydanie...
Bez wątpienia anime sezonu.
Aż trudno uwierzyć, że to wyszło od Madhouse, bo zazwyczaj samą tandetę pod publiczkę serwują.
Wszystko tutaj stoi na bardzo wysokim poziomie. Soundtrack jest genialny, opening także dobry.
Polecam wszystkim, dla których liczy się fabuła i dialogi, a nie akcja i durny humor.
Trochę...
Anime jest takie sobie. Nie jakieś bardzo złe, ale nie powala. Jest średnie.
Ogólnie przez połowę serii czułem się jakby ktoś zatrudnił wybitnego malarza i kazał mu narysować swój kciuk. Zdecydowanie czuć byłoby, że obraz jest dobrze wykonany, ale nie udało się zrobić z niego niczego spektakularnego.
Żeby jednak nie...