PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654010}

Detektyw

True Detective
8,4 157 177
ocen
8,4 10 1 157177
7,7 31
ocen krytyków
Detektyw
powrót do forum serialu Detektyw

póki nie jest za późno

ocenił(a) serial na 8

drugi sezon się ciężko ogląda, za dużo w tym wszystkim amerykańskiego kina, gangsterskie porachunki, pieniądze, wszechobecna prostytucja, to wszystko jakieś nudne, bo tego typu filmów jest mnóstwo, bardziej podchodzi pod kino akcji niż kryminał. Mam nadzieję że jeszcze zmienię zdanie, jestem po 3 odcinku 2 serii :(

ocenił(a) serial na 8

XD

ocenił(a) serial na 8

ale 3 sezon dobry

ocenił(a) serial na 8

drugi nie jest wcale zły dzieje sie więcej niż w pierwszym może aktorsko gorzej, ale nie jest jakaś rażąca rónica

użytkownik usunięty

mamy 2019 rok, trzeci sezon i podziału jak nie było tak nie ma

Pierwszy sezon rewelacja drugi mnie irytował dotrwałem do połowy i odpuściłem trzeciego nawet nie zacząłem Czytam te napinki między sezonowe to chce mi się trochę śmiać, każdy ma swój gust i takie kłótnie jak małych dzieci nie zmienią faktu że pierwszy sezon jest dla tych którzy lubią bardziej psychologiczne klimaty ()no i lepsze aktorstwo a drugi dla tych co lubią gangsterskie kino akcji i tyle nie ma się o co spierać jedni i drudzy mają rację. Mi osobiście klimat jedynki przypomina ten ze szwedzkiej wersji millenium ( dziewczyna z tatuażem itd) jest taki surowy i mroczny.

ocenił(a) serial na 10

To tak jakby np. Pitbulla z 2005, Nowe Porządki, Niebezpieczne kobiety i Ostatniego psa oceniać jako całość. To seria, ale opowiadająca inne historie. Teraz już się tego nie naprawi, ale prawda jest taka, że każdy sezon powinien mieć własną stronę.

ocenił(a) serial na 9

durny pomysł, po co to rozdzielac skoro to ten sam serial. Black Mirror tez niech rozdziela kazdy odcinek jako osobny serial na FW?

ocenił(a) serial na 10
braindead138

Twoje porównanie nie ma sensu, bo Black Mirror z założenia składa się z odcinków będących oddzielnymi historiami. A tutaj mamy cały sezon - wiele odcinków - poświęconych jednej historii kompletnie różnej od historii zawartych w pozostałych sezonach. To jest sytuacja jak z American Horror Story, choć w AHS potrafią być powiązania między sezonami, a w Detektywie tego nie ma. Tak więc, tak, każdy sezon powinien mieć oddzielną stronę, bo w przypadku Detektywa sezony to są praktycznie różne seriale. Podobnie jak American Crime Story.

ocenił(a) serial na 9
Eleonora

w 3 sezonie detektywa były odnieśnienia do 1 sezonu, więc jest to jedno uniwersum. Nawet jakby były osobne, to po co robić burdel.

ocenił(a) serial na 10
braindead138

W American Horror Story są mocne odniesienia między sezonami w pewnych momentach, a szczególnie jeśli chodzi o tę "szkołę czarownic", to już w ogóle mamy wręcz tak, że późniejszy sezon jest kontynuacją jednego z wcześniejszych, a jednak mają oddzielne strony. I to właśnie daje porządek, a nie jak tutaj. Zupełnie inne historie, inna obsada, a wszystko razem. Podczas pierwszego sezonu był tylko on, więc było OK, ale potem kiedy chciałam znaleźć jakieś info np. odnośnie drugiego, to już nie było jak przez to wrzucenie wszystkiego do jednego worka. To jest istny burdel. Właśnie nie wiem po co go zrobili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones