PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563119}
2,5 16 799
ocen
2,5 10 1 16799
2,7 3
oceny krytyków
Dlaczego ja
powrót do forum serialu Dlaczego ja?

Serial dno, a polsat jeszcze produkuje "trudne sprawy". druga porażka.

użytkownik usunięty
lotus13

Święta racja. Totalna kicha i to i "Trudne Sprawy".

ocenił(a) serial na 1
lotus13

Trudno te wszystkie osoby nazwać aktorami. Są to po prostu osoby, które zgodziły się w programie wystąpić. Wiadomo czym kierowane. Takich osób jest wiele, więc "serial" zapewne prędko się nie skończy... Chyba, że prędzej panu Okiłowi skończą się pomysły :)

lotus13

podejrzewam, ze twóry serialu specjalnie tak zrobili ten serial, zeby bylo bardziej realnie. Osoby tam grajace są amatorami. Gdyb chcieli innego wyniku swojej pracy to zatrudniali by prawdziwych aktorów. To cos w stylu Sedzi Anny Marii Wesołowskiej. Tam tez masz zwyklych ludzi. te seriale stracily by na uroku jak by były zrobione profesjonalnie

ocenił(a) serial na 2
monixD

Emocje amatorów nie są zbyt realne. Ponadto nie uważam by te seriale miały w sobie jakikolwiek urok.

monixD

Bzdura. Pseudoaktorstwo z SAMW nawet się nie umywa do tego z TS albo DJ. I ja to mówię poważnie, co potwierdzi chyba zresztą każdy. Przepaść między poziomem jest po prostu gigantyczna.

ocenił(a) serial na 1
lotus13

Gdzieś czytałem że te 2 chłamy podnoszą oglądalność na polszmacie XD

ocenił(a) serial na 1
klaczek20

Skoro tylu ludzi włącza Polsat w tym czasie, bo chcą sobie nastrój poprawić, oglądalność rośnie :)

ocenił(a) serial na 1
jenny777

Już raz o tym pisałem : chyba nigdy nie zrozumiem ludzi którzy się z tego śmieją.

ocenił(a) serial na 3
lotus13

wyprodukowali ,,trudne sprawy", bo ,,dlaczego ja" ma świetną oglądalnośc;). Tutaj może wszyscy sie na to skarżą, ale pewnie, przed tv z zapartym tchem czekacie na ,,Dlaczego ja" :D

lotus13

każdy tylko narzeka ale większość ogląda. Faktycznie gra aktorów pozostawia wiele do życzenia ale trudno się dziwić. Sami amatorzy. Jest to serial nisko budżetowy i jeden odcinek kręcą ok 2 dni. Za główną rolę płacą plus minus 400zł. Duża oglądalność niskim kosztem:)

ocenił(a) serial na 2
lotus13

o, ostatnio jeszcze pojawiła się kolejna nowość w stylu "dlaczego ja?" - "pamiętniki z wakacji" !

ocenił(a) serial na 1
lotus13

ciekawe co będzie następne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones