PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563119}
2,5 16 799
ocen
2,5 10 1 16799
2,7 3
oceny krytyków
Dlaczego ja
powrót do forum serialu Dlaczego ja?

... to miejsca. Zapamiętajcie zawsze kręcą we Wrocławiu nigdzie indziej. Raz może z rok temu był kręcony odcinek którego akcja działa się w mieście Lubartów. Znam to miasto dobrze i mogę tyle powiedzieć że wygląd Lubartowa "serialowego" w ogóle nie przypominał realnego Lubartowa, nawet rejestracje na autach były całkowicie inne. Czasami mi się zdaje że miejscowości do "kręcenia" to oni szukają w Google Maps...

ocenił(a) serial na 2
Walka_dalej_trwa

Zazwyczaj kręcą we Wrocławiu, aczkolwiek jak akcja dzieje się w jakimś mieście z dolnośląskiego to kręcą w tym mieście.

użytkownik usunięty
VampireRose

Panowie? Jak? Czyli prawda jest taka, że początkiem odcinka pokazują tylko tabliczkę informacyjną, że tutaj zaczyna się dana miejscowość a tak naprawdę, kręcą w jednych i tych samych miejscach? Wow. A mieszkania i domy?

ocenił(a) serial na 2

Wrocław jest duży więc z mieszkaniami nie ma problemu. Jak ktoś zna dobrze Wrocław to może poznać gdzie dokładnie jest kręcone :)

użytkownik usunięty
VampireRose

No tak. Tylko, że jeśli ktoś nigdy nie był we Wrocławiu, nie zna go i mieszka baaaardzo daleko od miasta, to łatwo daje sobie wmówić, że wszystko jest w innych plenerach.

Na tabliczce miejscowości łatwo komputerowo zmieniają nazwę.

ocenił(a) serial na 1

Te tablice informacyjne są tak niedorobione, że nawet font się nie zgadza - używają bodajże Ariala.

użytkownik usunięty
karlolek91

O właśnie. Oto mamy pełny obraz dzisiejszej telewizji i świata rozrywki

ocenił(a) serial na 1
karlolek91

Widać poziom produkcji...

Walka_dalej_trwa

W "ukrytej prawdzie" przynajmniej nie walą ściemy, tylko zawsze akcja dzieje się w Warszawie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones