PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563119}
2,5 16 799
ocen
2,5 10 1 16799
2,7 3
oceny krytyków
Dlaczego ja
powrót do forum serialu Dlaczego ja?

W tym pseudo serialu, jak w każdym innym paradokumencie, tylko krzyczą i wrzeszczą,
beznadziejnie żałosne sztuczne dramaty.

NJM

Dokładnie. Poziom gry aktorskiej jest na poziomie pawiana wiszącego na drzewie, o przepraszam pawian w porównaniu z aktorami grającymi w tym serialu to prawdziwy DiCaprio. Ten serial to beznadzieja. Czemu Polacy produkują taki szajs?

friv8888

produkuja bo ludzie to ogladaja
niby takie glupie i beznadziejne a kazdy obejrzal chociaz 1 odcinek

martyna6667

ja to lubię :D odmóżdżacz :D

wneku

ja tez ogladam, posmiac sie mozna chociaz :)

martyna6667

Nie da się z tego śmiać tylko płakać, że mamy takich ludzi, którzy się za to biorą...

martyna6667

Bo ostatnio się zrobiła moda na wszystko co durne i prymitywne, żeby zakompleksieni ludzie mogli się dowartościować. Patrząc na coś tak żałosnego mogą z czystym sumieniem pomyśleć: "ja to jednak jestem super, bo nie jestem aż tak głupi jak inni".
Co nie zmienia faktu, że i ja niejeden odcinek już widziałam i pewnie niejeden jeszcze zdarzy mi się obejrzeć ;D

użytkownik usunięty
NJM

Zgadzam się

ocenił(a) serial na 7
NJM

Po wielu wpisach i po ocenie widać, że Polacy nie doceniają dobrych seriali. Niektóre wpisy świadczą o niskim poziomie ich zachowania. I jak tu wyrazić się dobrze o Polsce? Ja lubię ten serial, ale większość chyba nie, bo oceniają go nisko i dużo osób nie zna się na dobrych serialach. WSTYDZĘ SIĘ TAKIEJ NARODOWOŚCI!!!

użytkownik usunięty
looki14

hehe,dobry serial tylko jaką on ma fabułę??

ocenił(a) serial na 7

W tym serialu są sytuacje, które dzieją się na codzień. Wiele rzeczy jest wzięte z życia i dzięki temu dobrze się ogląda ten program. Generalnie jest pouczający.

użytkownik usunięty
looki14

a krzyża tam nie widzę,nikt się nie modli,nic dziwnego,że zło rządzi w przedsawianych rodzinach(o ile mozna to tak powiedziec)

ocenił(a) serial na 3
NJM

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones