serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Dobry omen

Good Omens
2019 - 2023
1 godz.
7,7 13 495
ocen
7,7 10 1 13495
8 622
chce zobaczyć
6,2 4
oceny krytyków
Opowieść o wizji końca świata widzianej z perspektywy anioła, demona oraz jedenastoletniego antychrysta. Więcej Mniej
Dobry omen zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Dobry omen
Zwiastun nr 2 (polski) 1:31
Dobry omen
Zwiastun nr 1 2:25
Dobry omen
Teaser nr 1 1:45
nr 2 (polski) 2019-10-24T16:10:06 https://fwcdn.pl/webv/19/08/51908/thumbnail.51908.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/15/799215/dobry_omen_zwiastun.vp9.1080p.webm

Nadchodzi wojna pomiędzy niebem, a piekłem, która doprowadzi do końca świata. Zapowiedzią zbliżającego się armagedonu jest pojawienie się na Ziemi syna szatana. By temu zapobiec Anioł Azirafal (Michael Sheen) i demon Crowley (David Tennant) starają się wpływać na wychowanie dziecka mając nadzieję, że jeśli będzie otoczony na równi przedNadchodzi wojna pomiędzy niebem, a piekłem, która doprowadzi do końca świata. Zapowiedzią zbliżającego się armagedonu jest pojawienie się na Ziemi syna szatana. By temu zapobiec Anioł Azirafal (Michael Sheen) i demon Crowley (David Tennant) starają się wpływać na wychowanie dziecka mając nadzieję, że jeśli będzie otoczony na równi przed dobro i zło to wyrośnie na zwykłego chłopca, który nie rozpocznie apokalipsy. Niestety, kilka dni przed planowaną ostateczną wojną okazuje się, że zajmowali się niewłaściwym dzieckiem. By ocalić świat przed zniszczeniem Azirafal i Crowley rozpoczynają poszukiwania syna szatana. W tym samym czasie chłopiec zaczyna odkrywać swoje niezwykłe moce.

na podstawie
Neil Gaiman (powieść) /
dystrybucja
Amazon
studio
Amazon Studios / Bang Post Production / BBC Studios / Więcej...
tytuł oryg.
Good Omens
inne tytuły
Josie Lawrence wcielająca się postać Agnes Nutter zagrała tę samą rolę w radiowej adaptacji książki z 2014 roku. 
Przed powstaniem serialu, Terry Gilliam kilkukrotnie próbował zekranizować książkę Terry'ego PratchettaNeila Gaimana. Najbliżej powstania filmu było w 2002 roku, gdy w głównych rolach obsadzeni zostali Johnny Depp (Crowley) i Robin Williams (Azirafal). Ostatecznie projekt nie został zrealizowany.
Myślę, że żadnemu szanującemu się fanowi fantasy nie trzeba przedstawiać książki, na podstawie której powstał serial. Ale tak dla porządku: "Dobry omen" Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta opowiada historię anioła Azirafala oraz demona Crowleya, którzy dochodzą do wniosku, że w gruncie rzeczy jest im całkiem nieźle na Ziemi i woleliby jeszcze nie oglądać końca świata. Próbują więc powstrzymać Apokalipsę, ale ponieważ nie są zbyt kompetentni, wychodzi im to… różnie. Tymczasem mały Antychryst dorasta, czterej jeźdźcy szykują się do ostatniej jazdy, a czarownica Anatema próbuje wypełnić przepowiednie swojej prapraprababki. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych