Powstaje filmowy spin-off "Domu kwiatów"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Powstaje+filmowy+spin-off+%22Domu+kwiat%C3%B3w%22-142141
Powstaje filmowy spin-off "Domu kwiatów"
Netflix ogłosił, że pracuje nad filmowym spin-offem serialu "Dom kwiatów", który był jedną z pierwszych meksykańskich produkcji dla platformy i doczekał się trzech sezonów. Informacja podana w lutym zeszłego roku, że więcej sezonów nie będzie, spotkała się z dużym niezrozumieniem miłośników serii. Film ma więc osłodziś im tę przykrą wiadomość. 

Serial opowiada o pozornie zwyczajnej rodzinie prowadzącej biznes kwiatowy. Wszytsko się komplikuje, kiedy patriarcha rodu sprowadza do domu po śmierci kochanki ich wspólne dzieci – o których nikt nic do tej pory nie wiedzał.

Za kamerą projektu nazwanego "The House of Flowers: The Movie" stanie twórca serialu Manolo Caro, a na ekranie powrócą jego gwiazdy: Cecilia Suárez, Dario Yazbek, Aislinn Derbez, Juan Pablo Medina, Paco León i Luis de la Rosa.

Punktem wyjścia fabuły filmu ma być życzenie umierającej pokojówki rodziny, by Paulina odnalazła skarb w domu De La Mora. To zmusza rodzeństwo do znalezienia sposobu na dostanie się do posiadłości i jej odzyskanie. 

Premiera "The House of Flowers: The Movie" planowana jest jeszcze w tym roku.