Dom z papieru
powrót do forum 4 sezonu

4 sezon

ocenił(a) serial na 6

Czwarty sezon to jakieś nieporozumienie.

ocenił(a) serial na 6
magnum_6

Dokładnie, absurd goni absurd. I już sama propaganda homoseksualistów to za mało, teraz gender i zmiany płci. Ogólnie za mocno przeciągnięte sceny romantyczne i te które miały grać na emocjach. No i najlepszy komandos w dziejach, kilka osób naraz strzela do niego a ten nic jak w matriksie nic go nie trafia. A jeszcze będzie kolejny sezon..

kopi93

ojej właśnie przypomniałeś mi że przecież ONA to był wcześniej ON i nawet naturalne cycki i piękne biodra ten ON ma :) mogli chociaż wziąć serio faceta jak w genialnym serialu "la casa de lat flores":)

Blocaillou

Brakło im takich genderowych aktorów w netflixie. Za dużo seriali, a w każdym LGBT, LOL

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
kopi93

No i jeszcze zapłodnienie In vitro. Rozumiem jeśli są ludzie którzy nie mogą zajść w ciążę ok Ale tu, żeby dziecko miało lepsze geny. Wszystkie ideały męskości zrówano z ziemią w 3 i 4 sezonie. I nawet z Berlina który wydawał się być typowym samcem alfa zrobiono z njego podszytego geja, który njr potrafi sir przyznać do swojej orintacji. Szkoda że ten Gandi wszystkich nie wystrzelił bo bardzo mu kibicowałem

ocenił(a) serial na 8
Kings_Of_Pride

Największym zaskoczeniem było to, że Arturito przeżył kolejny sezon! :D

ocenił(a) serial na 7
angelica__

Jak tak dalej pójdzie to w 5 sezonie zacznę chyba mu kibicować ;)

ocenił(a) serial na 5
Kings_Of_Pride

chodzilo mi o Arturito hehe a Gandia mimo ze byl irytujacy to powinien ich powybijac jeden po drugim wtedy problem 5 sezonu bylby rozwiazany

ocenił(a) serial na 7
Kings_Of_Pride

Nie wiem kto mnie bardziej wkurzal. Arturito czy ten nowy Avengers Gandi czy jak mu tam. Choc absurdow tu jest pelno od pierwszego sezonu. Ten serial obraza initeligencje widza.

ocenił(a) serial na 5
angelica__

i na spiocha gwalcil Amande, masakra jakas

ocenił(a) serial na 6
kopi93

W tym żenujące sceny strzelanin jak Gandia atakował windę a potem reszta Gandzie. Żenada po prostu prawie jak w naszych serialach typu W-11

ocenił(a) serial na 1
magnum_6

sezon 3 i 4 to porażka, kiepski scenariusz oraz gra aktorów -tragedia

ocenił(a) serial na 6
Cald

wszystko można im wybaczyć, dialogi na poziomie pryszczatych licealistów, nietrafione strzały, ideolo dorobione do czegoś co mogło być fajną gangsterką...ale nie polubiłam tak naprawdę nikogo, mało tego/ nie płakałam po Nairobii...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones