PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616779}

Dwie spłukane dziewczyny

2 Broke Girls
7,0 41 069
ocen
7,0 10 1 41069
7,5 2
oceny krytyków
Dwie spłukane dziewczyny
powrót do forum serialu Dwie spłukane dziewczyny

na szczęście można patrzeć na ten serial wyłącznie jako na nieudany produkt, bo przecież nie ma na świecie takich nudnych, histerycznych, pasywno-agresywnych kobiet; nie mam pojęcia, skąd scenarzystom przyszły do głowy takie charaktery - chyba po prostu powrzucali do kapelusza nazwy różnych cech osobowości, potem parę razy wsadzili łapę i.. tak jakoś wyszło;
a swoją drogą... co myśleć o kobietach, którym to się podoba? boję się poznać odpowiedź

ocenił(a) serial na 3
schschfikation

Ten serial jest po prostu słaby i na tym zakończę:))

ocenił(a) serial na 5
schschfikation

Zgadzam się, żarty są na naprawdę niskim poziomie. I z czasem dowcipy z podtekstem erotycznym bywają już męczące, następna sprawa to kiepska gra aktorska osoby która gra Max. Gra strasznie sztucznie nie potrafię się do tego przyzwyczaić.
Nie rozumiem też dlaczego w każdym serialu komediowym zawsze obowiązuję taka rozwiązłość seksualna, jakby bycie panną lekkich obyczajów było powodem do dumy. A cnota to powód do wstydu.
W prawdziwym świecie jest całkowicie odwrotnie.

użytkownik usunięty
schschfikation

Bardzo lubię ten serial, chociaż raczej nie jestem kretynem ;-) Wiele chyba zależy po prostu od nastawienia. Mimo zarzutów, które w wielu miejscach słusznie stawiacie, ja tę produkcję traktuję wyłącznie jako lekką, odmóżdżającą bryzę :-> I tym w mojej ocenie jest, niczym więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones