PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299616}
7,9 9 035
ocen
7,9 10 1 9035
Ergo Proxy
powrót do forum serialu Ergo Proxy

w klimacie ergo proxy? darker than black. imho lepsze.
lubisz death note? odsylam do code geass.
cos zdecydowanie nie dla dzieci i z samurajami? shigurui.

użytkownik usunięty
lirielbaenre

Dzięki. Darker than black oglądałem i jest niezgorsze. \Szukałem anime po długiej przerwie w oglądaniu i myślałem, ze wyszło coś wartościowego, ale wszystkie te popularne dziś anime okazały się nie dla mnie. pozdrawiam.

użytkownik usunięty

polecam "baccano!". klimat inny niż w ergo proxy, ale cudne.

ocenił(a) serial na 7

Również polecam Baccano! i jeszcze z tej samej wytwórni Durarara!!
Ewentualnie Lain, niektórzy się tym zachwycają, mnie trochę męczyło choć rzeczywiście coś w Lain jest...

użytkownik usunięty

Polecam "Phantom: Requiem for the Phantom"- moim zdaniem lepsze niż "Darker than Black".

Phantoma również polecam oraz anime może nie na poziomie death note, który chyba przebije wszystko ale również ciekawe pozycje.
Monster
Night head genesis
Requiem from the darkness
Cossette no Shouzou

i popularniejsze jak
Higurashi no Naku Koro ni
Elfen Lied
Hellsing
Księżniczka Mononoke

ocenił(a) serial na 10

od siebei bym jeszcze dodał:
-Angel's egg - anime stare jak świat, ale wbija w fotel jak żadne inne - ostrzegam! ryje banie
-Aoi bungaku - seria kilkuodcinkowych opowiadań z czego jeden lepszy od poprzedniego
-Devil may cry - bardziej przypadnie do gustu tym, co grali w grę
-Gosick - ciężko porównać do czegoś :)
-Kyoushoku Soukou Guyver - przede wszystkim wersja z 2005 roku.
- Neon Genesis Evangelion - dziwię się że jeszcze nikt tego nie zaproponował O__O
- Vampire Hunter D - również polecam głównie nowszą wersję - starą docenią tylko weterani anime ;)
- Trinity blood - niestety seria przerwana, bo autor mangi zmarł i nie kręcono dalej :( szkoda, bo zapowiadało się na anime z gatunku epickich...

to tyle z mojej strony ;)

ocenił(a) serial na 8

Basilisk o samurajach świetny anim polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones