Po sobotnim pokazie filmu pt.: "Legend" nie zostało zapalone światło. Widzowie byli zmuszeni opuścić salę kinową po ciemku.
Piątkowe pofilmowe spotkanie użytkowników zlotu odbyło się w Cafe Kulturalna. Lokal wybrano ze względu na przestrzeń (dającą nadzieję na wolne stoliki) oraz dogodną lokalizację (co było niezwykle istotne ze względu na obficie padający po seansie deszcz).
Nieoficjalne spotkanie powitalne użytkowników przybyłych na zlot miało miejsce w piątek o godz. 18 w lokalu Piw Paw na ul. Foksal.