miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Filmweb Offline 2015

2015
7,0 97
ocen
7,0 10 1 97
Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Filmweb Offline 2015 zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego serialu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców
Relacja wideo
OFFLINE 2015
W piątek i sobotę po raz 10. spotkali się użytkownicy Filmwebu na zlocie Offline. Zapraszamy też do obejrzenia galerii [url]TUTAJ[/url]. 2015-09-28T16:45:57 https://fwcdn.pl/webv/73/31/37331/offlineyalepka_png.37331.4.jpg
Na razie nikt nie dodał opisu do tego serialu. Możesz być pierwszy!
Dodaj opis serialu
Po sobotnim pokazie filmu pt.: "Legend" nie zostało zapalone światło. Widzowie byli zmuszeni opuścić salę kinową po ciemku.
Piątkowe pofilmowe spotkanie użytkowników zlotu odbyło się w Cafe Kulturalna. Lokal wybrano ze względu na przestrzeń (dającą nadzieję na wolne stoliki) oraz dogodną lokalizację (co było niezwykle istotne ze względu na obficie padający po seansie deszcz).
Nieoficjalne spotkanie powitalne użytkowników przybyłych na zlot miało miejsce w piątek o godz. 18 w lokalu Piw Paw na ul. Foksal.
Wszystko było lepsze, większe i bardziej dopracowane. Tak w skrócie można opisać tegoroczny Offline. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jejku jej, wchodzę sobie dziś tutaj myślą "poczytam ciekawostki, będzie idealnie do kawy", a tu klops, jakby nic się nie działo :) I plakatu też nie ma! Tak być nie może! Ciekawostki dodawajcie, i plakat zróbcie! :)

Interstellar! Incepcja!

Proponuję, by zadbać o nagłośnienie. Bo jak red. Walkiewicz znów ma przekrzykiwać tłum i dzwonić do "didżeja", by puszczał nowe utwory, to słabo to widzę...

Jak zobaczyłem jego opinię na plakacie to aż łezka w oku się zakręciła. Brakuje go na tym portalu. Złe Trolle go zablokowały :/

oby w ndz nie bolało :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones