Filmweb Offline 2015: Poznajcie tytuł trzeciego filmu zlotu

Filmweb autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Filmweb+Offline+2015%3A+Poznajcie+tytu%C5%82+trzeciego+filmu+zlotu-113284
Filmweb Offline 2015: Poznajcie tytuł trzeciego filmu zlotu
25 i 26 września w Warszawie odbędzie się FILMWEB OFFLINE 2015. Na doroczny zlot użytkowników Filmwebu zapisać się możecie TUTAJ.

Tradycją Offline jest to, że oprócz imprezy do bladego świtu pokazujemy trzy premierowe filmy. Dwa z nich już poznaliście ("Syn Szawła" i "Sicario") Teraz pora na ostatni tytuł. Jest nim znakomicie się zapowiadające kino gangsterskie inspirowane prawdziwą historią "Legend". Główną rolę gra Tom Hardy, który pojawi się na ekranie w podwójnej roli braci Kray.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun "Legend".
Wszystkie tegoroczne seanse będą miały miejsce Kinotece, w samym centrum miasta. Pierwszy seans odbędzie się w piątek wieczorem, 25 września, dwa kolejne - w sobotę w godzinach popołudniowych i wieczornych. Po filmach, również w sobotę 26 września, tradycyjnie zapraszamy na zimne piwo i zabawę do białego rana.

Podczas imprezy wręczone zostaną również nagrody w V edycji Konkursu "Powiększenie".

Inną atrakcją będzie ogłoszenie zdobywców II edycji Nagród Filmwebu. Zwycięzców wybieracie Wy. Głosowanie wciąż trwa. Jeśli więc jeszcze nie wzięliście w nim udziału, to możecie to zrobić, klikając TUTAJ.

Na Wasze zgłoszenia na imprezę czekamy TUTAJ do 9 września. Do zobaczenia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones