miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Filmweb Offline 2018

2018
7,1 99
ocen
7,1 10 1 99
Warszawa, wrześniowy weekend roku 2018. Podczas trzynastego spotkania Redakcji z użytkownikami polskiego portalu społecznościowego traktującego o X muzie, uczestnicy obchodzą dwudziestolecie istnienia strony, a także przedpremierowo oglądają trzy produkcje, aby potem spędzić ze sobą czas na rozmowach i szeroko pojętej zabawie. Zobacz pełny opis
Filmweb Offline 2018 zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego serialu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców
Relacja wideo
Filmweb Offline 2018
W miniony weekend w stołecznej Kinotece odbył XIII Filmweb Offline, czyli doroczny zlot Użytkowników naszego portalu. Zobaczcie relację wideo z imprezy. 2018-10-01T15:13:49 PT1M56S https://fwcdn.pl/webv/79/62/47962/filmweb_offline2018_zaslepka.47962.4.jpg
Na razie nikt nie dodał opisu do tego serialu. Możesz być pierwszy!
Dodaj opis serialu
Zgodnie z nową świecką tradycją seanse, wręczenie nagród oraz oficjalna impreza podczas trzynastego zlotu użytkowników portalu Filmweb, odbyły się w sprawdzonym miejscu czyli w kinie Kinoteka w Warszawie (Polska).
Tegoroczne Nagrody Filmwebu zdeklasował film "Avengers: Wojna bez granic". Obraz wygrał rywalizację aż w 5 kategoriach: "Najlepszy film", "Najlepszy duet", "Najlepsza rozróba", "Najlepszy czarny charakter" oraz "Najmocniejsza scena".
Dwaj użytkownicy portalu - Emsi91 oraz Str8dom - przebywali na zlocie rekordowe 21 minut. W międzyczasie zdążyli odebrać identyfikatory, przywitać się z większością starych znajomych i popaść w konflikt z ochroniarzem Kinoteki.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

jw

Coś w tym roku jest mniej zdjęć i ciekawostek niż było w roku ubiegłym. Impreza była super i możliwość zabawy z użytkownikami portalu jest bardzo fajna ale tych ciekawostek i zdjęć jednak trochę szkoda.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Poziom filmów był kosmiczny (Nawet „Climax” Gaspara Noe, który mi osobiście nie specjalnie podszedł, uważam za ciekawe kinowe doświadczenie. Zgadzam się tu z redaktorem Walkiewiczem (z którym miałem okazję chwilę porozmawiać, co mnie bardzo cieszy bo to mój ulubiony redaktor Filmwebu), że Noe jest głupi, ale...

Ktoś wie od kiedy będzie się można zgłaszać?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones