For All Mankind (2019)
For All Mankind: Sezon 2 For All Mankind Sezon 2, Odcinek 10
Odcinek For All Mankind (2019)

Siwy

The Grey 1h 16m
8,7 217
ocen
8,7 10 1 217
For All Mankind
powrót do forum s2e10

Tak spierniczyć końcówkę sezonu. Tyle patosu, tyle głupoty i naiwności w odcinku. Najlepsze wątki chyba to śmierć Gordona i Tracy.

grzesiu139

Trzeba mieć jaja żeby uśmiercić dwójkę głównych bohaterów w jednym finale. Z drugiej strony trzeba też potrafić zrobić to umiejętnie, tak żeby nie było to tylko tanim chwytem żeby zszokować widza. Tutaj to zagrało, szczególnie że przez cały sezon Gordo był chyba najlepiej prowadzoną i najciekawszą postacią.
Na plus też Ed. Cały czas miał sytuację pod kontrolą i zachował zimną krew.
Ale ogólnie zgadzam się, że wszystko się nieco zbyt szybko i prosto rozwiązało.
O ile jestem w stanie uwierzyć że Reagan poleciał do Moskwy, to pokojowe rozwiązanie sytuacji na Księżycu jest nieprawdopodobne. Kosmonauci strzelali do załogi Jamestown i po wszystkim tak po prostu nie niepokojeni opuszczają bazę? Naprawdę mamy się spodziewać że nikt nie poniósł odpowiedzialności za ten bajzel? Powinno się to skończyć międzynarodowym trybunałem zarówno dla amerykańskich komandosów jak i radzieckiego dowódcy.

ocenił(a) serial na 8
SzalonyChemik

Najbardziej szkoda Gordo, typ był wporzo. Na początku ura bura szef podwóra, walił laski w każdej delegacji, a jak mu odbiło po jednej z misji, to mi aż go szkoda bylo. Generalnie wszyscy aktorzy naprawdę dają radę.

ocenił(a) serial na 9
grzesiu139

To był finał! Petarda. Uwielbiam ten serial, jeden z lepszych jakie widziałem ( a widziałem całkiem sporo).

ocenił(a) serial na 7
grzesiu139

Przez 2 sezony zginęło już tylu bohaterów, że to przestało zaskakiwać. Księżyc to nie akademik, kombinezon z taśmy klejącej? Nie, to nie mogło się udać. Uśmiercanie bohaterów którzy giną w wypadkach, katastrofach itd nadaje temu serialowi autentyzmu i emocji. I o ile Tracy I Gordon byli świetnymi postaciami to live goes on ;)

Zgodzę się jednak z tym, że wydarzenia na Księżycu są zbyt tuszowane. Ludzie się tam zabijają i zero konsekwencji… może to się zmieni w kolejnym sezonie

Mehoweck

Wiesz, co najglupsze jest to, ze owszem to jak najbrdziej moglo sie udac, bo czlowiek nie ginie w 5s wybuchajac jak balon. Ale bylo proste, inteligentne rozwiazanie. Wziac kombinezon od marines Webster - po co w ogole oni w nich ltali jeszcze pozniej jak juz bylo bez kaskow i nie bylo rozhermetyzowania. Poinformowa ruskich co sie dzieje i serio, ale nwet oni by poszli ten reaktor schlodzic, a nie pozwolic na skazenie.

alisspl

Masz rację. Jedynym wytłumaczeniem tego jest ponowne USA GREAT, Russia bad

Mehoweck

Beda sie zabijac na Marsie na streamie z Bobflixa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones