Naprawdę, 5 sezon FAM był powrotem do świetności w moich oczach, to jest najlepszy sezon obok 1 i 2.
Finał poza absurdem zabicia Kelly… która była jedynym pilotem w załodze XD… był naprawdę świetnie napisany, dramaturgia, akcja i rozwiązanie.
No i oczywiście końcowa scena, bardzo ciekawe i liczę że zostanie to w...