PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765057}

Frontier

6,5 5 105
ocen
6,5 10 1 5105
Frontier
powrót do forum serialu Frontier

3 sezon

ocenił(a) serial na 8

Halo halo! Już jest 3 sezon i wg mnie jest nawet lepszy niż poprzednie.
Filmweb poprosimy o dodanie.

Magda_Rozwod

tak w ogóle 3 sezon to ostatni? szukam 100% informacji

ocenił(a) serial na 8
JoasiaKitasia

szczerze mówiąc - nie mam pojęcia, też szukam info :)

JoasiaKitasia

Oglądać jak się już obejrzało 2wa poprzednie

ocenił(a) serial na 6
Magda_Rozwod

Pierwszy sezon wcisnął mnie w fotel - całość łyknąłem w dwa wieczory. Drugi już zaczął zdradzać początki agonii a trzeci zwyczajnie mnie boli. Z fajnego serialu historycznego zrobiono kolejną jatkę z superbohaterem.

Jak zacząłem oglądać, to zerknąłem na strukturę serialu: 3 sezony, po 6 40-minutowych odcinków każdy. Pomyślałem sobie: fajnie - nie idą na ilość, więc jest szansa na jakość. Przy drugim odcinku przekonałem się, że to prawda. Niestety słabszy drugi sezon nie był chwilowym spadkiem formy a początkiem przykrego trendu.

Postacie zostały spłycone, fabuła pozbawiona sensu, dodano z doopy wątek jakichś obleśnych homosiów, Declan jest niezniszczalny i ogólnie nabył jakichś super mocy (akcja z wyrwaniem głowy razem z kręgosłupem w Fort Moose to jakiś gorzki żart, który bije nawet powalenie kilkudziesięciu żołnierzy przez 2 kolesi, z czego jeden pijany - Declan przecież był w tym czasie zajęty przytulankami z dowódcą), biznesmen zapija się po uszy, bo zakochał się w kobiecie po jednym bzyknięciu, wielodniowe spacerki po mroźnej i wietrznej kanadyjskiej tundrze w luźno sobie dyndającym futrze i nawet bez kaptura nie kończą się nawet kaszlem czy cieknącym nosem...

Jak go zacząłem oglądać, to polecałem ten serial znajomym. Wciąż to robię, ale zaznaczam od razu, że z czasem zaczyna niedomagać. Bardzo mnie to boli, bo pierwszy sezon zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.

batwing

Obejrzałam 3 sezon jednym tchem, polecam jest świetny. Czy są jakieś informacje o powstaniu 4 sezonu, proszę o info :)

ocenił(a) serial na 6
ankasterbala4

Ja również obejrzałem 3 sezon dość szybko - żeby mieć to za sobą. Bardzo się nim zawiodłem. Taki fajny potencjał został zmarnowany.

batwing

Są przesłanki czy powstanie 4 sezon, proszę o info.

batwing

Te geje są zajebiste przeca xD Uwielbiam ich wątek mimo ze jestem bardziej na prawo xD Ekstra ich napisali a zagrani są jeszcze lepiej.

Szkoda jedynie ze zabili tę babe, bo byla dla nich fajnym wrogiem.

Jestem na 3 odcinku 3 sezonu. Chesterfield sie nie pojawi juz? Tylko zostalo wspomniane ze zostal zepchniety ze skaly i tyle? xD

Wg 2 sezon byl jeszcze dla mnie zajebisty ale trzeci to troche meh. Nuda. I faktycznie te zabijanie w dwójkę/trójkę całych tabunów czerwonych robi się śmieszne.

Dużo jest głupotek ogólnie ale dla samych postaci warto sie w sumie przemęczyć. Raz sie je lubi a raz chce zeby zdechły xD

batwing

batwing, dzięki Ci z ten post, masz pełną rację. Najbardziej w trzecim sezonie uderzył mnie właśnie nagle zapijający się biznesman, który w ostatnim odcinku drugiego sezonu się ledwie przejął śmiercią żony i zaczął ogarniać interesy, ażeby na początku trzeciego być zupełnie inną osobą. Jak do tego doszło - nie wiem. :/

ocenił(a) serial na 4
Magda_Rozwod

Nie wiem 3-ci sezon jakiego serialu oglądałeś ale jesli chodzi o Frontier, to ze zniecierpliwieniem czekałem na odcinek w którym przyleci UFO. Masakra jakaś :(

ocenił(a) serial na 10
neolith

Serial rozmienił się na drobne i koniec 3 sezonu to ból dla fana tego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones