PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706605}
7,9 192
oceny
7,9 10 1 192
Gab dong i
powrót do forum serialu Gab-dong-i

Dobra kryminalna drama...Po paru odcinkach miałam, przyznaję, chwilę zwątpienia, ale nie dało mi...musiałam obejrzeć do końca. Może to było za proste, ale od początku wytypowałam oryginalnego Gap Donga - pierwszy raz mi się to udało :D. I nie żałuję, że dotrwałam do ostatniego odcinka. Polecam:D

ocenił(a) serial na 9
dolenka25

mnie irytowała postać Marii, naprawdę nie mogłam jej znieść. sama w sobie drama nie byłaby pewnie jakaś szczególna gdyby nie Ryu Tae Oh, który został tak genialnie wykreowany, że chętnie obejrzałabym ją jeszcze raz ;D

ocenił(a) serial na 9
malinowa_4

Zgadzam się, dla Ryu i Yanga warto odpalić ją jeszcze raz :DDD

ocenił(a) serial na 9
malinowa_4

A jeśli chodzi o Marię, to (UWAGA SPOILER) nie za bardzo rozumiem te jej ciągłe przebieranki. Najpierw grzeczna pani doktor, potem drapieżna kocica, wręcz ździrowata. Coś jakby przypomnienie, że każdy z nas ma drugą, mroczniejszą naturę...Co nie zmienia faktu, że w obu wcieleniach mnie nie zachwyciła XD

ocenił(a) serial na 6
dolenka25

pani psycholog o wielorakiej osobowości doczytująca na wikipedii :D
albo akcja, jak zostawili ją i i tę młodą z mordercą w lasku a sami stali 20 metrów dalej czekając na "rozwój wypadków"
takie rzeczy tylko w kdramach :D

dolenka25

Gdzie można obejrzeć ten serial tylko z polskimi napisami?Ubolewam że tak mało tego typu dram azjatyckich jest emitowanych w naszej telewizji zamiast tego powtórki telenowel na których już nie można patrzeć

ocenił(a) serial na 9
Ulencja_Zdenek

Ja oglądałam na viki.com, ale tam reklamy zjadają całą przyjemność z oglądania, więc resztę odcinków ściągnęłam sobie z , gryzonia, tylko tam trzeba mieć konto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones