PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840024}

Gambit królowej

The Queen's Gambit
8,1 166 093
oceny
8,1 10 1 166093
6,9 35
ocen krytyków
Gambit królowej
powrót do forum serialu Gambit królowej

Ten serial ma jedną ogromną wadę - jest stanowczo za krótki. Zazwyczaj oglądam seriale dla relacji i śledzenia tego, jak się rozwijają, dlatego baardzo brakowało mi rozwinięcia kilku wątków i czuję teraz sporą pustkę wiedząc, że nie dowiem się ich zakończenia.
Ale może to właśnie stanowi o sile tego serialu, ta tajemnica? Każdy może sobie dopowiedzieć swoje zakończenia

W każdym razie, serial ma niesamowity klimat, jest pięknie nakręcony, z cudowną muzyką. Świetne aktorstwo (chociaż w pierwszych odcinkach bohaterka wydawała mi się nieco przerysowana, później zakochalam się w niej na zabój), piękni ludzie. No i Marcin Dorociński, ze względu na niego w ogóle włączyłam ten serial. Szkoda, że tak rzadko widać było go na ekranie, ale uwielbiałam każdą scenę z jego udziałem!

ocenił(a) serial na 9
karolowanka

I tak, od razu dodam, że wiem, że historia jest banalna i przewidywalna, ale zupełnie nie ujmuje to serialowi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones