PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840024}
plakat filmu Gambit królowej

Gambit królowej

The Queen's Gambit
8,2 154 804
oceny
8,2 10 1 154804
9 083
chce zobaczyć
6,9 29
ocen krytyków
Gambit królowej
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    od 29 zł

Oparty na powieści Waltera Tevisa miniserial Netflix pt. "Gambit królowej" to opowieść o dojrzewaniu i o tym, jaka jest prawdziwa cena geniuszu. Młoda Beth Harmon (Anya Taylor-Joy), która pod koniec lat 50. ubiegłego wieku trafia do prowadzonego w stanie Kentucky sierocińca, odkrywa w sobie niezwykły talent do szachów, jednocześnieOparty na powieści Waltera Tevisa miniserial Netflix pt. "Gambit królowej" to opowieść o dojrzewaniu i o tym, jaka jest prawdziwa cena geniuszu. Młoda Beth Harmon (Anya Taylor-Joy), która pod koniec lat 50. ubiegłego wieku trafia do prowadzonego w stanie Kentucky sierocińca, odkrywa w sobie niezwykły talent do szachów, jednocześnie uzależniając się od przepisywanych dzieciom leków na uspokojenie. Dziewczyna, dręczona przez własne demony i napędzana wybuchowym koktajlem ze środków odurzających podkręconym jej własnymi obsesjami, zmienia się w wyjątkowo uzdolnioną i czarującą outsiderkę, która postanawia szturmem podbić konserwatywny i zdominowany przez mężczyzn świat zawodowych szachów.

Gambit królowej
Zwiastun nr 1 (polski) 2:18
Gambit królowej
Teaser nr 1 (polski) 0:33
nr 1 (polski) 2020-09-24T15:30:16 https://fwcdn.pl/webv/51/94/55194/55194.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/24/840024/gambit_krolowej___oficjalny_zwiastun___netflix.vp9.1080p.webm
Gambit królowej zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

na podstawie
Walter Tevis (powieść)
dystrybucja
Netflix
studio
Netflix
tytuł oryg.
The Queen's Gambit
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.