PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630064}
7,8 4 192
oceny
7,8 10 1 4192
Hatfields & McCoys: Wojna klanów
powrót do forum serialu Hatfields & McCoys: Wojna klanów

Zobaczymy co na to trzeci finałowy odcinek.

ocenił(a) serial na 8
Slowianin

Serial jest naprawdę bardzo dobry. Świetna historia, ukazana realistycznie, ale bez przesadnego epatowania latającymi flakami, jak to ostatnio jest modnie w telewizji. Surowy, chłodny obraz, prosta muzyka doskonale uzupełniają toczącą się fabułę. Do tego bardzo dobra, charyzmatyczna rola Costnera, dawno go nie widziałam w takiej formie aktorskiej. Produkcja warta polecenia.

ocenił(a) serial na 9
Slowianin

Jak na moje to 3 odcinek lepszy od dwóch poprzednich ode mnie zasłużone 9 za całość

ocenił(a) serial na 9
tequillalover

Gdzie wychaczyliście 3 odcinek? Nie mogę namierzyć.

ocenił(a) serial na 9
LordNeo

na cho.miku bez problemu znajdziesz możesz jeszcze wygooglować w poszukiwaniu tor.entow jak woilsz tyle, że polskich napisów nie ma, ale zawsze możesz oglądać bez lub z angielskimi

ocenił(a) serial na 9
tequillalover

Za chomikiem nie przepadam a torrenty, które na razie znalazłem są tak ubogie w seedy że czekać by mi przyszło aż do apokalipsy. A brak napisów mnie nie przeszkadza.

ocenił(a) serial na 8
LordNeo

Polecam Exite pl

ocenił(a) serial na 9
norania0

Niestety 3 cz. tam nie znalazłem. Ale dzięki za pomoc.

ocenił(a) serial na 8
LordNeo

Oj coś słabo szukałeś,można skorzystać z wyszukiwarki ale pofatygowałem się wybierz filmy hd strona 13 wszystkie 3 części w 720.Polecam szkoda tylko że tak się grzebią z napisami do ostatniego odcinka.Pozdro

ocenił(a) serial na 9
norania0

Dzięki, kiepskie serwery, ale jakoś może da rade.

ocenił(a) serial na 8
LordNeo

4 Serwery coś trzeba wybrać,nie grymasisz?A jaki by tobie odpowiadał?

ocenił(a) serial na 9
norania0

Nie wszystkie już śmigają, ale coś już ciągnie tak więc nie jest źle. Jakoś to będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones