PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395227}

When They Cry: Kai

Higurashi no Naku Koro ni Kai
7,9 3 444
oceny
7,9 10 1 3444
Higurashi no Naku Koro ni Kai
powrót do forum serialu Higurashi no Naku Koro ni Kai

Nie dlatego, że jest słaby - po prostu jeśli po przeczytaniu recenzji mam odruch wymiotny po przypomnieniu sobie jednej z przyjemności tu serwowanych (wyrywanie paznokci.. ugh) to chyba lepiej nie oglądaćX_X

ocenił(a) serial na 10
One_and_Damned

glupoty gadasz anime wcale nie jest straszne i nie ma w nim wyrywania paznokci...

mi sie podobalo świetna i tajemnicza historia wioski nad którą ciązy klątwa... :)

Polecam:D

marekk871

Nie wiem, może nie w tej serii konkretnie :P Tak czy owak to samo, co z Perfect blue - chcę, ale się boję X.x

ocenił(a) serial na 9
One_and_Damned

Wielka szkoda, ominie Cię naprawdę świetna i zaskakująca historia. Jestem na 16 odcinku "kai" i już mi smutno, że niedługo koniec.
Może warto obejrzeć przynajmniej pierwsze odcinki? :>

One_and_Damned

One_and_Damned, nie truj tylko obejrzyj, zacznij od pierwszej serii (ja jeszcze jej nie obejrzałem całej, ale scenę z wyrywaniem paznokci mam już za sobą). Gwarantuję Ci że nie jest to taki typ "przyjemności" jaki sobie wyobrażasz. Nie przy estetyce tej kreski. Tutaj brutalność jest przedstawiona tak że fascynuje, wciąga, nie razi. Niektórych straszy, innych nie, ale jestem praktycznie pewien że odruchy wymiotne Cię ominą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones