PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196648}

Hikaru no Go

8,0 387
ocen
8,0 10 1 387
Hikaru no Go
powrót do forum serialu Hikaru no Go

Niedawno obejrzałem ten serial. Jak dla mnie był naprawdę świetny. Widzę, ze mało osób go dotąd obejrzało, co pewnie jest spowodowane tym, że mało osób w naszym kraju zna grę "Go". Dlatego właśnie pomyślałem, że umieszczę ten temat dla osób, które sobie myślą, że nie warto oglądać tego serialu, skoro nie znają zasad tej gry. Ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że znajomość zasad tej gry nie jest specjalnie potrzebna do tego by się cieszyć tym świetnym anime.
Ja osobiście znam zasady gry w "Go" na elementarnym poziomie (w serialu zresztą zasady te też są wytłumaczone) i fakt ten jak dla mnie wcale nie pogarszał przyjemności z oglądania. Krótko podsumowując, czy znasz "Go" czy też nie, to ten serial jest wart zobaczenia (o ile się lubi anime).

ocenił(a) serial na 9
Moer

Dodam od siebie, że oglądając można bardzo łatwo zakochać się w grze i poczuć ogromną chęć nauczenia się jej zasad, ale nie ma problemu, by uczyć się (i grać) równolegle z oglądaniem. Serial miał na celu popularyzację Go w Japonii, główny bohater sam uczy się grać w trakcie pierwszych kilku odcinków. To samo może zrobić oglądający.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones