PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769054}

Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently'ego

Dirk Gently's Holistic Detective Agency
7,9 15 466
ocen
7,9 10 1 15466
8,5 2
oceny krytyków
Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently'ego
powrót do forum serialu Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently'ego

WOW! Jestem pod ogromnym wrażeniem tego serialu! 1 sezon był mocny, ale 2 to jest dopiero MAJSTERSZTYK – wymiary, sny, dusze, przekazy, kosmos, a wszystko ubrane w taką tam bajkę o agencji detektywistycznej ;)

Na początku nie mogłam zdzierżyć tego drugiego sezonu, zaczęłam oglądać zaraz po pierwszym, który mi się podobał, no i mówię – no nie to już jakieś totalne bzdety, nic się kupy nie trzyma, nie dam rady tego oglądać. Dobrnęłam do połowy pierwszego odcinka i… musiałam wyłączyć serial. Na pół roku. Ostatnio jednak wrócił do mnie i postanowiłam przebić się przez ten pierwszy odcinek (nie ukrywam, na początku akcja wolno się rozkręca, jest dużo – wydawałoby się – bezsensownego zamieszania) i WARTO! Prawda jest taka, że im dalej w las, tym lepiej, a ostatnie 4 odcinki to coś pięknego – dla wszystkich fanów między wymiarowych podróży szczególnie ;)

Naprawdę POLECAM – nie zrażajcie się pierwszymi odcinkami. 2i sezon jest O NIEBO głębszy, mądrzejszy i fascynujący niż pierwszy. A poprzeczka była wysoko :)
P.S. Szkoda, że nie będzie 3 sezonu… na pewno byłby dobry!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones