PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595358}

Homeland

7,9 65 688
ocen
7,9 10 1 65688
7,0 13
ocen krytyków
Homeland
powrót do forum serialu Homeland

Polecam każdemu ten film! Jeżeli w Homeland pokazała podobne umiejętności aktorskie,
to śmiało można oglądać choćby ze względu na jej rolę.

Witajcie. To będzie moja subiektywna ocena. Co do Claire Danes w roli Carrie... Irytuje mnie za każdym razem. Ni to kobieta o twardym charakterze a z drugiej strony sama nie wie czego chce...
Ten jej wzrok, też czasami mnie dobija... "Wszyscy robię źle tylko ja jestem najlepsza... " ale tak sobie myślę, że twórcom owego serialu chodziło o to aby każdy znalazł kogoś kogo " nie trawi". Wobec mojej osoby udało się to bezbłędnie. Naiwna, wszystko- wiedząca, popełniająca "gafy' w sytuacjach stresujących... Tylko najlepsze jest to, że się tą grę aktorską ogląda... :)))

ocenił(a) serial na 8
josher

Bo gra kobietę z chorobą afektywną-dwubiegunową. Sama postać to powiedziała w filmie używając określenia "bipolar". I uważam, że bardzo dobrze Claire DAnes gra i ukazuje tę przypadłość. Jest to irytujące w zachowaniu postaci, ale taki niestety scenariusz wybrali twórcy. BTW: "Temple Grandin" zdobyłby mnóstwo Oskarów, gdyby nie fakt, że był robiony jako film telewizyjny i nie miał szans na nie w ogóle. Szczerze polecam. Jeden z najlepszych filmów amerykańskich ostatnich lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones