PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870835}

Hometown Cha-Cha-Cha

Gaet-na-eul Cha-cha-cha
7,8 1 613
ocen
7,8 10 1 1613
Hometown Cha Cha Cha
powrót do forum serialu Hometown Cha-Cha-Cha

Potem było przewidywalnie, banalnie i nudno do bólu. Związek głównych bohaterów został pod koniec kompletnie pozbawiony chemii. Nigdy dotąd nie widziałam tak aseksualnej sceny pobudki kochanków po pierwszej spędzonej ze sobą nocy, przy czym gadanina o dzieciach ewidentnie miała usprawiedliwić przedmałżeński seks i zapowiadała ślub. Najlepiej żeby Koreańczycy zaczęli się rozmnażać przez pączkowanie, bo wtedy reżyserzy k-dram nie musieliby się tak gimnastykować przy scenach seksu. Jednocześnie pokazanie nagiego ramienia bohatera mogłoby się wydawać progresem, bo w większości k-dram pary sypiają trzymając się za ręce poubierane w dresy z kapturami. Oglądając losy pozostałych czy
potencjalnych par miałam wrażenie, że to propagandowy instruktarz katolicki jak żyć bez seksu bo jest nieważny i służy tylko do prokreacji. Niby wiem o co w tym chodzi, bo to nie moja pierwsza k-drama. Negowanie intymności i dziecinne zachowanie bohaterów najczęściej rekompensuje humor i dobra fabuła, jednak w tym wypadku było tego tyle, że ledwo dotrwałam do końca.

ocenił(a) serial na 10
Wilczyca_9

A oglądałaś inne dramy koreańskie? Oni tak jeśli nie zawsze, to często.

ocenił(a) serial na 8
Wilczyca_9

Brawo za celny komentarz, przy dresach popłakałam się ze śmiechu. Dodałabym, że alternatywą dla dresów są grube swetry z golfem a na nich flanelowe koszule (widocznie golf to za mało ;-) Też mnie to zastanawia - czy goła skóra jest w tej kulturze tabu? Trochę to dziwne w zestawieniu z faktem, że bez żadnych oporów mówią o fizjologii, zakochane pary wspierają się w obliczu zatwardzenia (lub biegunki), romantycznie myją razem zęby i sporo scen rozgrywa się w toalecie. Zgrzyta mi też to, że szczytem erotycznej perwersji w historii miłosnej jest trzymanie się za ręce (oczywiście wyciągnięte, bohaterowie stoją dobry metr od siebie) a jednocześnie zawsze prędzej czy później następuje konsumpcja związku (mniej lub bardziej domniemana), za zgodą serialowej opinii społecznej. Czy w takim razie w K. nieczysty jest jest wyłącznie seks na golasa, a w ubraniach jest OK?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones