PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618075}

Impersonalni

Person of Interest
7,9 12 289
ocen
7,9 10 1 12289
Impersonalni
powrót do forum serialu Impersonalni

Czy zna ktoś może tytuł piosenki, którą pod koniec odcinka zwłasza w sytuacji kiedy detektyw Carter z policyjnym informatorem Reesa odnajdują związanych SP9 w budynku. Z góry dziekuję za pomoc :) i pozdrawiam

Diakon_Frost

The XX - Intro :)

ocenił(a) serial na 10
TuesdaysWomen

dzięki :)
tez tego szukałem

TuesdaysWomen

dziekuje czyli?? to jest dokladny tytul utworu jaki mam szukac? ale dziekuje mialaem zakaldac nowy temat o tym.

marcinkf

zgadza się,utwór Intro brytyjskiego zespołu The xx, z albumu z 2009 roku.Warto przesłuchać w całości jeśli słuchacie mieszanki alternatywy ,indie i elektroniki.Polecam się na przyszłość:)

ocenił(a) serial na 7
TuesdaysWomen

mnie tak samo kawałek wpadł w ucho i pierwsze co zrobilem po obejrzeniu odcinka to zajrzałem na fw :) i jak w wiekszosci przypadków znalazlem to co chciałem. Dzieki @TuesdaysWomen ;) Co do samego serialu jak dla mnie ten odcinek był najlepszy;) ogólnie rzecz biorąc dla mnie jest to serial typy Hawai-Five 0, The Unit. Pierwszy obejrzałem kilka odcinków i nie specjalnie mnie wciągnął. Natomiast The Unit bardzo mi sie podobał, dlatego zaczynając ten serial miałem nadzieje ze zastąpi mi Unita w pewnym stopniu. Poki co w minimum sie udało. Serial czysto rozrywkowy ...

TuesdaysWomen

Dzięki :) piosenka naprawdę wpada w ucho i bardzo jestem wdzięczna za podanie tytułu. Jeszcze raz dzięki :) a serial robi się coraz lepszy, ale to już swoją drogą :)

Diakon_Frost

Mega nuta, zobaczymy jak cały album brzmi... Co do serialu, myślałem, że będzie lepszy. Nolana stać na lepszy scenariusz.

Diakon_Frost

heh dzieki za to info, przed chwilą skończyłem ogladać ten odcinek i ta muza porostu mnie zahipnotyzowała .. Mega kawałek. Pozdrawiam.

slava81

Dokładnie miałem to samo :D Pozdr!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones