PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618075}

Impersonalni

Person of Interest
7,9 12 289
ocen
7,9 10 1 12289
Impersonalni
powrót do forum serialu Impersonalni

S05E06 i E07

ocenił(a) serial na 7

Jeśli o mnie chodzi odcinki rewelacyjne, szczególnie 7.
5 sezon bardzo skupia się na postępowaniu Samarytanina i Maszyny co samo w sobie jest bardzo pasjonujące. Szczególnie ciekawe są sposoby manipulacji dokonywane przez Samarytanina. Natomiast w 7 odcinku Maszyna dała wybór radiowcowi i mi osobiście podoba się kierunek w którym SI nie tworzy antyutopii, tylko mówi "twój wybór, zrobisz jak uznasz za słuszne".

Nie podoba mi się też jedna rzecz, mianowicie ukrywanie prawdy przed Lionelem, podczas gdy od tak gadają sobie o niej przy jakimś radiowcu od teorii spiskowych. Trudno ocenić co on by zrobił i jak się zachował. Być może postąpiłby jak radiowiec i wydał na siebie wyrok śmierci, z drugiej jednak strony gdyby wiedział z czym ma do czynienia mógłby stać się bardziej dyskretny. Tak czy inaczej nikt bardziej od niego nie zasługuje na to, aby znać prawdę. W moim odczuciu jej ukrywanie jest nadużyciem władzy ze strony Harolda.
Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki.

ocenił(a) serial na 8
acidity

W tym momencie ukrywanie wszystkiego przed Fusco jest trochę na siłę. Twórcy najwyraźniej uparli się na konflikt gliniarza z resztą ekipy, więc tamci mają teraz mnóstwo okazji i powodów, żeby mu powiedzieć, a zamiast tego coraz częściej go zbywają i marginalizują.
Dla mnie to nie do końca zrozumiałe zachowanie, ale ogląda się to przyjemnie i jestem ciekaw, do czego dokładnie zmierza.

Root kradnie niemal każdą scenę, w której się pojawia. Świetna forma Amy Acker!

ocenił(a) serial na 7
majinus

Root faktycznie wczuła się w rolę i gra rewelacyjnie. Aż chciałoby się jej więcej :)

ocenił(a) serial na 8
acidity

Po przeciwnej stronie niestety Reese, który gra na automatycznym pilocie (albo to po prostu wynika z jego małej roli w obecnym momencie, bo Caviezel potrafi zagrać, co wiemy).

acidity

Root :'-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones