PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809104}
6,1 489
ocen
6,1 10 1 489
Into the Dark
powrót do forum serialu Into the Dark

O pierwszym odcinku jest juz wątek na forum z którym się mniej więcej zgadzam, także dorzuce swoje trzy grosze odnośnie odcinka nr 2 - moim zdaniem stoi poziom wyżej i w zasadzie jest pełnoprawnym "family thriller'em" przy którym nie mamy wrażenia że oglądamy serial (jak to mogło miec miejsce przy odcinku nr 1) a bardziej pełnoprawne kino (trwa połtorej godziny więc też więcej niż czas serialowy) - cała historia od wprowadzenia (nieco przydługiego bo 20min potrzebujemy na pierwsze emocje) po rozwiniecie aż do zakończenia jest bardzo fajnie poprowadzona. Twistów raczej nie ma ale element niepewności kto jest dobry a kto zły utrzymuje się dośc długo a to już coś ;)

Ode mnie 7-7.5/10, już się nie mogę doczekac jaki będzie trzeci odcinek - fajnie że każdy jest zupełnie inny od poprzedniego!

miko1980

gdzie można obejrzeć drugi odcinek?

izalek16

nie wiem, ja nie ogladam online (z wyjatkiem netflix) tylko sciagam na dysk..

ocenił(a) serial na 3
miko1980

Z odcinka na odcinek jest coraz gorzej , piwerwszy próbował tworzyć klimat ale się rozeszło , drugi i trzeci odcinek były przewidywalne i od razu wiedziałedm o co chodzi, a czwarty jest nudny i głupi. Ten targetuje chyba w młodych nastolatków bo starsi będą sie nudzić, przynajmniej ja się nudziłem, ale mam nadzieję że może kolejne odcinki będą lepsze

Sylar_Heroes

dla mnie pierwszy mial potencjal choc nie do konca bylem zadowolony z rozwoju wypadkow, drugi z kolei byl dla mnie 'kompletny' i wszystko fajnie sie tam ukladalo, trzeci niestety mnie zmeczyl a po zapowiedzi czwartego juz widze ze to nie jest historia dla mnie

ocenił(a) serial na 6
Sylar_Heroes

1 dla mnie to taka średnia czarna komedia, ciekawy główny bohater i miał pare fajnych momentów ale poza tym to przeciętnie, 2 do tej pory najbardziej mi się podobał, fajna historia, główna bohaterka i zakończenie, 3 to dla mnie chaotyczna tragedia która całkowicie zniszczyła potencjał który miała, a 4 jeszcze nie widziałem ale planuję zobaczyć wkrótce, w skrócie........jest niezbyt dobrze i szczerze mówiąc zawiodłem się na tym serialu bo spodziewałem się czegoś dużo lepszego, ale nadal mam nadzieję że pojawi się jeszcze jakiś w miarę dobry odcinek.

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

już obejrzałem 4 i żałuję że to zrobiłem....

Rrouge

pierwszy z potencjalem ale bez rewelacji
drugi fajny
trzeci meczacy
czwarty nie ogladalem
piaty prawie tak fajny jak drugi

zobaczymy jak dalej

ocenił(a) serial na 6
miko1980

zgodzę się, 2 i 5 najlepsze jak na razie, jeśli nie oglądałeś 4 to nie ma co żałować ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones